x-kom hosting

"Blokujący" się klawisz shift w grach

szczyglas
utworzono
utworzono

Witam. Mój problem jest dość dziwny (przynajmniej dla mnie). Polega on na tym, że gdy gram w jakąkolwiek grę pełnoekranową to po jakiś 10 minutach ( czasem więcej, czasem mniej ) blokuje mi się shift, nawet gdybym go nie przyciskał. Nie są to klawisze trwałe, sprawdzałem to, chyba, że sprawdziłem źle :). Mam dwie klawiatury, na obu dzieje się to samo, jedna to Razer Lycosa, a druga to Logitech K340. Razera pożyczyłem na chwilę koledze żeby sprawdził czy u niego będzie to samo, ale nic się nie dzieje ( wiem, że to nie możliwe, ale wolałem się upewnić :) ). Z góry dziękuje za pomoc.



up

maniakkompa
komentarz
komentarz

Niezbyt rozumiem ostatnie zdanie.

Porzyczyłes koledze i u niego sie tak niedzieje czy jak?



A i jeszcze jedno niechce się bawic w moderatora ale zmniejsz czcionke widzimy co tu pisze :)

Tchupacabra
komentarz
komentarz

Taka czcionka jest ok lepiej widać. To najwyraźniej wina komputera. Może to te klawisze trwałe?

szczyglas
komentarz
komentarz (edytowane)

Tak, dokładnie o to mi chodziło :) . Właśnie nie wiem, a jak tak to co mam tam zmienić? Ale wydaje mi się, że to nie klawisze trwałe bo patrzyłem tam i nawet po ich wyłączeniu dzieje się to samo.Dodam, że przed formatem tego nie było.



up

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.