x-kom hosting

Zasilacz do zestawu - nie działa

djmakus
komentarz
komentarz

jak masz tak podłączony to po co wkładasz kartę graficzną (starą lub nową)? (tak jak pisałem, kabel do płyty głównej, do niebieskiego gniazda takiego jak tu http://static.frazpc.pl/cms/2002/04/259401_art144_leadteki_18d.jpg )

Wizi
komentarz
komentarz (edytowane)

Ponieważ sprawdzałem czy może winą tego, że monitor jest czarny jest karta graficzna czy sam zasilacz i wychodzi na to, że zasilacz ponieważ przy starym zasilaczu nowa karta graficzna chodzi a przy nowym nie chodzi ani stara ani nowa karta graficzna

Edytowane przez Wizi
djmakus
komentarz
komentarz

teoretycznie wypadałoby się jeszcze upewnić, np. podłączając zasilacz do innego kompa

ale skoro jest tak jak piszesz i wszystko podłączasz prawidłowo to faktycznie gdzieś musi być problem w zasilaczu

Wizi
komentarz
komentarz

Nom ale problem jest w tym, że ja nie wiem czy podłączam prawidłowo  :E  Podłączam ten zasilacz tak samo jak stary a nie wiem czy tak należy...



Wydaje mi się to być dziwne, że przy nowym zasilaczu nie działa tylko monitor a wszystko inne normalnie śmiga... ;s

szymix7815
komentarz
komentarz

A zasilanie monitora podłączyłeś do gniazdka? :E Może być to również wina płyty głównej ale stawiam na zasilacz.Najlepiej jakbyś zwrócił zasilacz i powiedz ze zepsuty.

Wizi
komentarz
komentarz

Tak zasilanie monitora podłączyłem do gniazdka... aż taki zielony to nie jestem ;s Jak moge zwrócić zasilacz który jest prawdopodobnie dobry tylko ja go źle podłączam? Jest może jakis poradnik jak podłączyć zasilacz? :D bo nie moge nigdzie znaleść jakiegoś video poradnika albo chociażby z screenami.

Wizi
komentarz
komentarz

Hmmm tak robie i nie działa mi monitor. Komputer chodzi normalnie, wszystkie wiatraczki sie kręcą od karty graficznej również tylko monitor nie działa ;s To oznacza, że zasilacz na gwarancje ta? ;s.



Hmm  jeszcze mam pytanie czy moge do starego zasilacza TRACER Highlander 450w trz-453  podłączyć tą nową karte graf radeon hd7850? Czy raczej może sie spalić?



HALOOO dzisiaj ktos odpowie czy zasilacz TRACER Highlander 450w trz-453 utrzyma karte graf radeon hd7850???????????

Youki
komentarz
komentarz

Może by utrzymał, ale zapewne na krótki czas. 

Ogólnie operacja nie warta jest świeczki, szkoda karty graficznej. 

Wizi
komentarz
komentarz (edytowane)

HAHA ale jesteś xxx kolego ( Youki ) kazałeś mi kupić zasilacz niekompatybilny do płyty głównej co jest powodem tego, że nie działa monitor. Sprawdzałem ten zasilacz u brata na kompie i normalnie działał ^^ DZIĘKI WIELKIE xxx FORUM SPECJALISTÓW!!!

Edytowane przez djmakus
wulg
Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Sprawdzałem ten zasilacz u brata na kompie i normalnie działał

A co to za zasilacz?

Edytowane przez djmakus
Gość
komentarz
komentarz

I co w tym zasilaczu jest nie ok?

Wizi
komentarz
komentarz

zasilacz jest w 100% ok ale naucz sie czytac. :s napisalem, ze jest niekompatybilny z moja plyta glowna (nie da sie go do niej podlaczyc)

Gość
komentarz
komentarz

napisalem, ze jest niekompatybilny z moja plyta glowna

A umiem czytać ale tego faktycznie nie rozumiem .Nie kompatybilny?

Wizi
komentarz
komentarz

TAK nie współpracuje z moja plyta glowna rozumiesz?

Gość
komentarz
komentarz

nie współpracuje

Nie rozumiem .Wytłumacz co znaczy

Wizi
komentarz
komentarz (edytowane)

nie da sie tego lepiej wytluamczyc jak nie potrafisz pojac slowa wspolpraca to wybacz... ;s



O zauwazylem ze makus zdazyl zacenzurowac moje wulgaryzmy ale wypowiedziec sie juz nie mogl... na 2 stronie tego tematu mozna ladnie zobaczyc jak makus pisze ze moge kupowac ten zasilacz ale wychodzi na to, ze nie powinienem... DZIEKI djMAKUS !

Edytowane przez Wizi
szymix7815
komentarz
komentarz

Powinieneś umieć lepiej wytłumaczyć o co chodzi.Nie unoś się tak i nie obrażaj.A zasilacz jest bardzo dobry pasuje do płyt rożnego rodzaju.Sprecyzuj co to znaczy nie jest kompatybilny,napisz coś dokładniej czemu ?

Wizi
komentarz
komentarz

wchodzac na te forum oczekiwalem profesjonalnej pomocy ale widze, ze tu takiej sie nie da otrzymac raczej ;s

djmakus
komentarz
komentarz

ostatnia rada w tej sprawie

podłącz zasilacz normalnie do płyty i nowej grafiki (monitor też do nowej grafiki :E ) - wyjmij baterię z płyty głównej (znajduje się na dole płyty) - uruchom komputer (pewnie w ogóle nie ruszy, i dobrze) - odczekaj 10 minut - włóż baterię z powrotem - uruchom jeszcze raz

Wizi
komentarz
komentarz

Chodzi o to, ze przy mojej plycie glownej NIE da sie raczej podlaczyc zasilaczow tego typu.



makus byl u mnie ktos kto sie na tym zna i niestety nie idzie tego uruchomic w zaden sposob.



gdyz kabel 4 pin tak jakby nie dzialal w ogole na mojej plycie glownej



( nie dostarcza on zasilania)

Gość
komentarz
komentarz

No coż rece tylko rozłożyć jak nawet nie chcesz wytłumaczyć co znaczy nie współpracuje .To zasilacz atx ma wszystkie wtyczki ,jest markowy .No ale ty piszesz nie współpracuje .I domyslaj się o co chodzi

Wizi
komentarz
komentarz

CHODZI O TO, ZE KABEL 4 PINOWY TAK JAKBY NIE DAWAL ZASILANIA ROZUMIESZ JUZ?

Gość
komentarz
komentarz

( nie dostarcza on zasilania)

Wentylatory się kręcą?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.