x-kom hosting

Monitor Z Tunerem Tv

Przemek7
utworzono
utworzono

Planuje zakup monitora lcd 19" z tunerem tv w przystępnej cenie (najlepiej do 1200zł), proszę Was o pomoc w wyborze. Co myślicie o tym monitorku? - http://www.adapter.pl/eshop/view_product.php?product=18221

snip91
komentarz
komentarz

Osobiście radziłbym kupić osobno monitor i osobno tuner TV. Będzie to na pewno tańsze rozwiązanie i mnie kłopotliwe, bo łatwiej dobrać dobry monitor bez tunera :)

Przemek7
komentarz
komentarz

osobne tunery mają tą wade że trzeba najpierw włączyć komputer... ok mozna wtedy nagrywac ale mnie interesuje bardziej oglądanie więc wydaje mi się ze monitor z wbudowanym tunerem byłby lepszym rozwiązaniem... aha i wolałbym zwykły a nie panoramiczny;) dzięki za odpowiedzi i czekam jeszcze na jakies opinie, pozdro

EDIT: długo rozmyślałem i doszedłem do wniosku ze zbyt duzo trzeba zapłacić za tuner wmontowany w monitorze i chyba zdecyduje się na zwykły monitorek np. taki:

LG L196WTQ-SFPrzekątna (cale): 19" Rozdzielczość: 1440x900 Jasność: 300 cd/m2 Kontrast: 3000:1 Czas reakcji [ms]: 2 Kąt widzenia (poziom): 170 Kąt widzenia (pion): 170
tylko jeszcze zastanawiam się czy brać panoramiczny bo cos nie moge się przekonać do takiego obrazu...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.