x-kom hosting

Podgląd plików w windows 8-jak to zrobić?

iwanka24
utworzono
utworzono

Jak włączyc podgląd plików w miniaturze. Mam w katalogu sporo książek, chcę widzieć ich okładki, a nie napis pdf na każdej.Jak to zrobić? z góry dzieki

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

najlepiej trzymaj lewy ctrl i kółkiem od myszki szobie dostosuj wielkość

iwanka24
komentarz
komentarz (edytowane)

jeszcze raz?-chyba nie zrozumiałam-z wykształcenia jestem filologiem-trzeba mi naprwde dobrze, wytłumaczyć komputerowe kwestie:P

Gość
komentarz
komentarz

naciśnij lewy ctrl i jak go trzymasz to kółkiem od myszki w tym folderze pokręć do góry (od siebie)

iwanka24
komentarz
komentarz (edytowane)

nie, chodzi mi po powiększenie, czy zmniejszenie plików -miniatur. Mam w katalogu ok 100 książek-do angielskiego-otwieram katalog-i zamiast widzieć okładki tych ksiązek-(bo łatwiej mi wtedy dojść do danej książki)-widzę, tylko pliki, z napisem pdf.-zamiast okładki tych ksiązek:P

ta wskazówka-nie zadziałała...

Gość
komentarz
komentarz

daj mi screena jak to wygląda, albo nie ma ikonki poprostu.

  • Dobra wypowiedź 1
iwanka24
komentarz
komentarz (edytowane)

ok chwilka

Chcę widzieć okładki tych ksiązek...każdej z osobna..

Gość
komentarz
komentarz

aha to tak wygląda to chyba nie da się z tym nic zrobić bo nie mają wgranego w sobie obrazka okładki.

iwanka24
komentarz
komentarz (edytowane)

tzn, miałam wczesniej windows 7na innym laptopie - okładki sie wyświetlały, tych samych ksiązek, skopiowałam je na nowy komputer z Windowsem 8 i okładek nie ma...

Gość
komentarz
komentarz

to może zobacz we właściwościach czy są i wgl.

a jak ich nie ma to wgraj te okładki.

iwanka24
komentarz
komentarz (edytowane)

to chyab nie w tym sęk tylko w jakis ustawieniach-dlatego ,ze gdy wejdę na swój katalog ze zdjęciami-również nie widać, zdjęc w miniaturze, tylko-obrazek, z chmurką..na każdym zdjęciu...w minaturce, muszę dopiero zdjęcia otwórzyć, żeby zobaczyc co to za zdjęcie-nie mam jego podglądu również jak przy książkach

Gość
komentarz
komentarz

teraz nie jestem na win 8 ale jak będę to ci odpisze. bo teraz tak bez systemu nie potrafię ci pomóc. muszę sam zobaczyć.

  • Dobra wypowiedź 1
iwanka24
komentarz
komentarz

ok dzięki

juz ogarnięte, trzeba było ściagnac odpowiedni program,,,

  • 8 miesięcy później...
Lunson88
komentarz
komentarz

WITAM, mam dokladnie ten sam problem, czy mozesz mi powiedziec prosze co to za program? Pozdrawiam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.