x-kom hosting

Jak sprawdzic, kto 'polubił twój post?

Kookos
utworzono
utworzono

Witam,
jak w temacie, jak to sprawdzić?

Igorrodz
komentarz
komentarz

Nie da się - tylko administrator może sprawdzić kto plusował dany post.
Bo z tego co wiem to ta funkcja na naszym forum jest wyłączona.

wirusolog
komentarz
komentarz

Więc pytanie kolejne będzie: dlaczego owa funkcja jest zablokowana?

bub
komentarz
komentarz

A do czego to potrzebne? :D

Rim
komentarz
komentarz (edytowane)

"dlaczego owa funkcja jest zablokowana?" Ja chyba znam odpowiedź na to pytanie = zaraz ktoś by pisał posty w stylu czemu jemu dałeś plusa !? a co ze mną?!! "nubie"

wirusolog
komentarz
komentarz

[quote]
a chyba znam odpowiedź na to = zaraz ktoś by pisał posty w stylu czemu jemu dałeś plusa !? a co ze mną?!! [/quote]
I od takich rzeczy są Moderatorzy :)

raazor90
komentarz
komentarz

[quote name='wirusolog' timestamp='1356899875' post='1659605'] I od takich rzeczy są Moderatorzy :) [/quote] Po co sobie utrudniać życie, jakbyśmy nie mieli co robić :PP

  • Dobra wypowiedź 1
bub
komentarz
komentarz

Druga sprawa: Na co komu ten plus? Na konto przelewają na koniec miesiąca? :haha:

Rim
komentarz
komentarz

Proponowałbym zamknąć ten temat i go przypiąć
@wirusolog

Przypomnij sobie swoją wymianę zdań z użytkownikiem Conor - a teraz stwórz sobie 100 takich "upominających" sie o plusy na PW/w tematach

Nawet najtwardszy moderator wymięknie

Kookos
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='Rim' timestamp='1356899827' post='1659603']
"dlaczego owa funkcja jest zablokowana?" Ja chyba znam odpowiedź na to pytanie = zaraz ktoś by pisał posty w stylu czemu jemu dałeś plusa !? a co ze mną?!! "nubie"
[/quote]

Chyba prędzej jakieś dziecko, które tylko siedzi na forum dla plusów,
wątpie w to, żeby akurat ludzie na tym forum tak robili

PS Byłem na wielu forach, gdzie plusy lub tzw. 'piwka' były widoczne i z takimi przykładami się nie spotkałem ;p

leggo
komentarz
komentarz

Kiedyś było na tym forum to widoczne. Jeszcze plusujący pisali informację za co tego plusa dali. Myślałem, że na tym silniku po prostu tego nie ma.
A wyłączone jest pewnie dla tego, żeby oszczędzać miejsce.

Igorrodz
komentarz
komentarz

Nowa wersja skryptu forum udostępnia funkcję sprawdzenia, kto polubił dany post - wystarczy kliknąć na cyferkę na zielonym tle po jego prawej dolnej stronie. Również w swoim profilu można to sprawdzić przechodząc do zakładki reputacja.

  • Dobra wypowiedź 1
tluk
komentarz
komentarz

Spx, tylko sprawdzałem :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.