x-kom hosting

jak cofnąć: "otwórz za pomocą"

ppawell
utworzono
utworzono

Mam problem:
kliknąłem otwórz za pomocą notatnik, niezauważyłem, że jest zaznaczona opcja zawsze używaj wybranego programu do otwierania tego typu plików. Teraz wszystkie gry, przeglądarki itd. nie otwierają się normalnie, zamiast otwiera się notatnik dodatkowo większość ikon zamieniła się na czyste. Jestem totalnie zielony w tych sprawach i prosiłbym o jak najbardziej skrupulatne wytłumaczenie jak rozwiązać problem. Z góry wielkie dzięki!

Prezes_N8
komentarz
komentarz

Najprostsza opcja to: prawy przycisk myszy, otwórz za pomocą, następnie wybierasz prawidłowy program i zaznaczasz opcję "zawsze używaj..." i już po kłopocie ;)
Czyli to samo co zrobiłeś, tylko że wybierz program do którego chcesz powrócić.

ppawell
komentarz
komentarz

a do jakiego muszę programu wrócić żeby normalnie działały gry??

Prezes_N8
komentarz
komentarz

Aha, czyli to "skróty" Ci się zmieniły... huh, to niestety nie pomogę - z tego co sprawdzam, to u mnie nawet nie ma opcji "otwórz za pomocą" przy tego typu plikach... dziwna sprawa...

szaki
komentarz
komentarz

Start-Panel sterownia- Opcje folderów przwróc domyslne i zresetuj foldery

  • 5 lat później...
DaWiDoS
komentarz
komentarz

szaki a jeśli nadal nie działa

 

Gawel
komentarz
komentarz (edytowane)

Kosz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.