x-kom hosting

Tablet za 1200

Gość
utworzono
utworzono (edytowane)

Czy to jest dobry tabler?: http://www.x-kom.pl/p/119033-tablet-10-shiru-shogun-10-ultimate-a9-2048mb-32gb-android-403.html

iDaft
komentarz
komentarz

Nie ten dział. Słaby układ graficzny. Nie wolałbyś coś od Apple? Jak dla mnie tablet, to tylko od nich. Korzystam i iOS i nie zamieniłbym go nigdy na jakiś odtwarzacz z Androidem. :)

Gość
komentarz
komentarz

Sorry ale ten tablet ma dobry układ graficzny i wolę androida niż jakiś ios. Mam ipoda z iis i nie jestem z niego zadowolony. Wszystko co fajne to płatne. A na androida jest większość za darmo.

iDaft
komentarz
komentarz

[quote name='snaperr' timestamp='1356729882' post='1657208'] Sorry ale ten tablet ma dobry układ graficzny i wolę androida niż jakiś ios [/quote]

Jak wiesz lepiej to po co pytasz? W cenie do 2000zł ma przeciętną grafikę.

Gość
komentarz
komentarz

Pytam się czy ogólnie jest lepszy. I co rozdzielczość 1920 na 1080 jest słaba?

Moze jest jakiś lepszy za 1200zł od tego co podałem? Proszę o linki lub nazwy.

Który tablet lepszy: galaxy tab 2 10" czy shiru shogun 10 ultimate? Głównie ma być do gier, internetu, filmów

A może nexus 10 jest lepszy od tego shiru?

ref

Lipton
komentarz
komentarz

Tylko gdzie dostaniesz Nexus'a 10 w cenie 1200 złotych :E

Ten Shiru Ultimate to pewna niewiadoma. Na pewno jego zaletą jest rozdzielczość i procesor czterordzeniowy. Z drugiej strony nie ustabilizowana marka i wątpliwa jakość oraz sprawność.

Gość
komentarz
komentarz

naxus 10 jest akurat taki tani. a ten shiru to jest właśnie sprawny dobrze i działa płynnie. czytałem o nim trochę ale nadal nie jestem pewien. teraz znalazłem jeszcze takiego tableta: Onda V972 będzie dopiero w połowie stycznia. jest tańszy od shiru a jeszcze lepszy.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.