x-kom hosting

Czy można zainstalować Mac OS X Mountain Lion na PC?

Yuaver
utworzono
utworzono

-AMD FX 8 x 3.5 GHz
-16 GB RAM
-geforce gt 630 4GB
Widziałem kilka filmików jak to zrobić ale wszystko na Intel było robione.
Czy dało by się to zrobić na tym komputerze?

offmyself
komentarz
komentarz (edytowane)

Po 1 to jest nielegalne, ponieważ system OS X jest możliwy do instalacji TYLKO na sprzęcie od apple a po 2 to nie wiem jaki jest sens instalowania OSx'a na PC. Po 3 brakuje sterowników, a po 4 OSX woli Intela.

Edytowane przez offmyself
djmakus
komentarz
komentarz

dlaczego jest nielegalne (w Polsce)? kupujesz przecież oryginalną kopię systemu. Prawo w Polsce nie zabrania Ci tego instalować na PC.....

Oczywiście instalacja OSXa na tym marketowym/allegrowym pececie mija się z celem....

Yuaver
komentarz
komentarz

[quote name='djmakus' timestamp='1356691751' post='1656185']
dlaczego jest nielegalne (w Polsce)? kupujesz przecież oryginalną kopię systemu. Prawo w Polsce nie zabrania Ci tego instalować na PC.....

Oczywiście instalacja OSXa na tym marketowym/allegrowym pececie mija się z celem....
[/quote]
Czemu mówisz że to jest komputer a allegro?

Grzenio95
komentarz
komentarz

Widać po Procku i Karcie graficznej..

Aditor
komentarz
komentarz

może nie jest to komputer z allegro ani marketu ale widać że jest to typowy gotowiec który ma zadziwiać mocą 8 rdzeni itp

  • 3 miesiące później...
Igorrodz
komentarz
komentarz

Sprobowac zawsze mozesz ale po pierwsze zrob to na oddzielnej i czywtej partycji, po drogie spodziewaj sie klopotow a po trzecie przeczytaj licencje MacOS i sprawdz przed tym wszystkim, czy takie cos jest legalne.

  • 2 miesiące później...
rolor2013
komentarz
komentarz

poszukaj na google.

mi pomogło :rotfl:

 

Komputery apple są tylko na procesorach Intela więc nie pójdzie na AMD

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.