x-kom hosting

Tła na YouTube - Grafikapolska . Uwaga na oszusta !

MatheusPro14
utworzono
utworzono

Witam
Nie wiem czemu ja się na to nabrałem ( prawdopodobnie dlatego że jestem idiotą) , ale was przed tym ostrzegam. Mianowicie użytkownik YouTube - Grafikapolska oferujący tła na yt to jeden wielki oszust -_-. Za tło każe zapłacić sobie 30 zł sms'em a następnie wysyła plik na hostingu z którego nie da się nic pobrać ! Nie wiem czy to dobry dział ale jeszcze raz wam powtarzam nie wierzcie oszustom -_-

leggo
komentarz
komentarz

Pokaż link do tego hostingu.

MatheusPro14
komentarz
komentarz

http://stickfile.net/TtAuBEcdkL prosze jak uda ci sie stąd pobrać to wstaw ss'y i możesz mi powiedzieć jak to zrobić .

leggo
komentarz
komentarz

Wygląda na to, że faktycznie dałeś się wkręcić. Były już tematy odnośnie tego "hostingu".
Nieciekawie, że zapłaciłeś z góry (tym bardziej, że koleś, przynajmniej na YT, nie ma zbyt bogatego portfolio). Widziałeś chociaż tę grafikę?

Cóż, spróbuj poprosić o wstawienie pliku na inne serwery (choć pewnie już to robiłeś).

MatheusPro14
komentarz
komentarz

Prośby nic nie dają . Koleś zablokował mnie na yt na gg i nie mam z oszustem kontaktu

  • 3 tygodnie później...
Mesajah
komentarz
komentarz (edytowane)

Wkręcił cię nie dość że zarobił 30 zł na tobie to jeszcze dzięki temu kliknięciu download dostał jeszcze pare zł więcej :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.