x-kom hosting

Linux - skad?

Los_Emilos
utworzono
utworzono

Najłatwiej było by ściągnąć ale mam bardzo wolny internet a słyszałem że gdzieś można było zapisać się aby wysłali darmową dystrybucje linux'a. Czy w ogóle jest lub było takie coś i gdzie można się zapisać?

Zarov
komentarz
komentarz

Można zapisać się w odpowiedni dział...a jak już to:

https://shipit.ubuntu.com/

Aha, i 98% dystrybucji jest za free, ale nie wszystkie wysyłają.

Los_Emilos
komentarz
komentarz

I to jest darmowe jak pamiętam czyli za wysyłkę nie płacę?

Zarov
komentarz
komentarz

Napisałeś o darmowej to dałem do darmowej...można też inne zamówić ale już za płyty trzeba zapłacić. Te Ubuntu jak i inne Kubuntu można zamówić całkowicie za free.

rnd
komentarz
komentarz

do mnie przyszła niedawno płyta ładnie wytłoczona z ubuntu 7.10 po 5 tygodniach czekania ale nic nie płaciłem , i mogę polecić ;p

  • 2 tygodnie później...
Los_Emilos
komentarz
komentarz

Ubuntu

Kubuntu

Edubuntu

Jak ktoś zna jeszcze jakieś dystrybucje które za darmo rozdają będę wdzięczny. Szczególnie zależy mi na Fedora, podobnie jedna z lepszych.

Można było by zrobić temat i przykleić go ze wszystkimi darmowymi wersjami Linux'a jakie można zamówić.

Zarov
komentarz
komentarz

Nie zgodzę się by Fedora była jedną z lepszych, ale o gustach się nie dyskutuje. Bo każdy woli co innego.

Za free to już nic więcej nie zamówisz, chyba ze OpenSolarisa, ale to już nie Linux.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.