x-kom hosting

Pomoc dotycząca wyboru tableta.

KomX6
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Chciałbym kupić sobie tableta. I myślałem nad tym by kupić sobie to urządzenie za +/- 250zł i tutaj rodzi się pytanie bo nie mam dostępu do internetu by tablet był podłączony przez wi-fi(mam modem z "kablówki" ) i czy opłacało by się wtedy kupować tableta,a jeśli nie to czy kupując go w t-mobile w abonamencie to dostaje do niego internet? Nigdy nie miałem tableta,więc nie potrzebna mi jakaś super machina ;)
ps. najlepiej na androidzie ;)

Igorrodz
komentarz
komentarz

Potrzebujesz tablet z wifi + 3G czy z samym wifi lub samym 3G?
Dodam, że 3G znacznie podnosi jego cenę...

Może lepiej porządny telefon z Androidem niż słaby tablet w tej cenie, co? Bo za do 300zł porządnego tabletu nie kupisz...

  • Dobra wypowiedź 1
KomX6
komentarz
komentarz

Samo wifi by wystarczyło. Telefon posiadam wave y i mi wystarcza (nie potrzebuje fajerwerek) ;) A co myślisz/myślicie o tabletach (z tmobile)
ZTE Light Tab 2
lub
huawei media pad 7 lite
w ofercie 48 mies 39,90
lub 36 mies. 49,90?

Tchupacabra
komentarz
komentarz

Nie wiem czy jest w ofercie T-mobile ale Ainol Elf 2 to bardzo dobry tablet w swojej cenie. Na Twoim miejscu wybrałbym właśnie tego.

  • Dobra wypowiedź 1
KomX6
komentarz
komentarz

No dobra,jak kupie sobie tableta ale na własną rękę (nie z tmobile) to co z internetem jak nie posiadam wifi w domu?

Tchupacabra
komentarz
komentarz

To chyba musisz kupić router.

  • Dobra wypowiedź 1
KomX6
komentarz
komentarz

A te 3g w tabletach po co jest? (sorki,że tak pytam ale trochę nie ogarniam tabletów)

Tchupacabra
komentarz
komentarz

To jest to że możesz odbierać z niego internet np taki od T-mobile tak jak w telefonie.

  • Dobra wypowiedź 1
Igorrodz
komentarz
komentarz

Oczywiście karta sim operatora niezbędna (przy 3G).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.