x-kom hosting

Porysowana Powieszchnia Ekranu Lcd

Tomek87
utworzono
utworzono

Kupiłem za pare groszy monitor NEC AccuSync LCD 51vm__15cali, lecz jest porysowany na powierzchni, Da sie coś z tym zrobić???Czy powierzchnia LCD jest wymienna?Wrazie czego jestem na gg 7052286

Gość
komentarz
komentarz

Powierzchni ekranu nie wymienisz! A jeżeli już, to całą matryce LCD. Koszt dość znaczny. Jedyne co przychodzi mi na myśl, to polerka tej powierzchni, ale nie słyszałem, aby ktoś to wykonywał.

Tomek87
komentarz
komentarz

Dzienki

Tak podejrzewałem, miałem nadzieje że może to jest pokryte jakąś wymienną folią... <_<

Ale jedna chyba nie :(

Gość
komentarz
komentarz

Niestety, ekrany LCD nie są pokrywane wymienną folią ochronną, ale wierzchnia powłoka ma za zadanie ochraniać panel LCD (właściwy). Jest to element nierozbieralny, dlatego pozostaje tylko polerka.

LIDER
komentarz
komentarz

Możesz sobie kupić paste polerską samochodową lekkościerną ale nie gwarantuje że coś da o ile nie zmatowisz powierzchni. Potrzesz sobie pare godzin bo ekran jest delikatny i nie wiem czy coś pomoże :rolleyes: Tylko nie grubościerną bo zjedziesz do końca.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.