x-kom hosting

Obraz Skacze

nokia
utworzono
utworzono (edytowane)

Mamm duży problem - obraz na ekranie goni na boki. Mam PC nak na sygnaturce.

Oprócz tego mam także zastrzeżenia co do wydajności PC.

W 3D MARKU 2003 mam 6 000 punktów- to chyba mało>

Co mam zrobić? doradzcie

To wygląda jakby pixele przeskakiwały;

X__ _X_ __X

x-to pixel

a _ to inny pixel

rozumiecie.

Ale to czasami tak skacze, że nie można przeczytać tekstu

Pozdr i pomocy;-)

Czy to wszystko może byc spowodowane przez złe sterowniki mam te 97.XX uniwersalne do wszystkiego

pozdr

//zwracaj uwagę na ortografię!

//następnym razem warn

//naekana

Gość
komentarz
komentarz

Możliwe że twoje problemy powoduje zasilacz. Zmień go jak najszybciej bo no-name przy takim cfg to samobójstwo.

FrogsterPL
komentarz
komentarz
W 3D MARKU 2003 mam 6 000 punktów- to chyba mało>

Owszem, w 2003 powinieneś mieć ok. 20-21 tys. punktów.

Niestety, nie wiem, co stanowi problem...

Co do zasilacza, to nawet jeśli to nie jego wina, to wskazana szybka wymiana.

nokia
komentarz
komentarz

Mam nowy zasilacz firmy tracer 4LIFE HelfFire 450WATT z filtrem PFC silient.

Czy to może być wina zasilacza?

Czy ze względu na zasiłkę mam mało punktów w MARKACH;????????

Proszę o pomoc, bo już głupieje?

dar55
komentarz
komentarz

1 zmien 3dmarka na nowszy tzn na 05 (nie 06) i se proównasz zwynikami innych , jest ranking na forum

2 odinstaluj sterowniki te które masz i zainstaluj z cd od karty lub DNA

3 wyciągnij karte i wsadź poprawnie ( nie wiem czy karta ma dodatkowe zasilanie jak tak to podłacz)

nokia
komentarz
komentarz

To nic nie daje a obraz skacze już w biosie-sterowniki jeszcze nie działaja.

Karta włożona poprawnie;-)

A pixele które skaczą są kolory czerwonego

dar55
komentarz
komentarz
obraz skacze już w biosie

monitor -podmień

kable -sprawdź

karte - wywal przez okno <- obstawiam na to

Markus123
komentarz
komentarz
karte - wywal przez okno <- obstawiam na to

Ja bym jednak reklamował ;). Chociaż jak się miało ciężki dzień i dodatkowo znajdziemy w skarpecie parę stów na kartę to czemu by nie ;].

nokia
komentarz
komentarz

Ale jak kupiłem PC to nic się nie działo.Teraz częsie obrazet tylko w biosie i jak się ładuje system.W widowsie juź nieTo gdyby to był monitor, to częsło by cały czas. gbyby kabel to też.A gdyby karta była padnięta to też by częsła cały czas.Co mam zrobić.Nie chcę od razu dawać na gwarancję, bo kartę kupiłem używaną 2miesiące na allegro.pl z gwarancją w komputronik w POZNANIU, a mieszkam w krakowie;-)

Ale jak kupiłem PC to nic się nie działo.Teraz częsie obrazet tylko w biosie i jak się ładuje system.W widowsie juź nieTo gdyby to był monitor, to częsło by cały czas. gbyby kabel to też.A gdyby karta była padnięta to też by częsła cały czas.Co mam zrobić.Nie chcę od razu dawać na gwarancję, bo kartę kupiłem używaną 2miesiące na allegro.pl z gwarancją w komputronik w POZNANIU, a mieszkam w krakowie;-)
Podłączyłem inny monitor na innych kablach i częsie dalej.W sklepie komputerowym koleś powiedział, że to wina karty, i że późno się rozgrzewa i działa z opóźnieniem-przez to problemy z goniącym ekranem na oczątku i niską wydajnością;Ile powienienem mieć punktów w 3D MARKU 2001, 3D MARKU 2003???
Markus123
komentarz
komentarz
W sklepie komputerowym koleś powiedział, że to wina karty, i że późno się rozgrzewa i działa z opóźnieniem-przez to problemy z goniącym ekranem na oczątku i niską wydajnością.

Jak dla mnie to bzdura, bo co się ma niby w karcie rozgrzać? Najprawdopodobniej jest po prostu uszkodzona. Jeśli nie chcesz jeszcze jej reklamować, a chciałbyś się na 100% przekonać, czy to nie wina karty, to pożycz od kogoś jakąkolwiek inną, włóż zamiast tej i sprawdź, co się będzie działo. Jak wszystko ok, to znaczy, że karta jest walnięta. Jak dalej będą się utrzymywały te dziwne objawy, to może być to kwestia czegoś innego: płyta, zasilacz itp.

nokia
komentarz
komentarz
Jak dla mnie to bzdura, bo co się ma niby w karcie rozgrzać? Najprawdopodobniej jest po prostu uszkodzona. Jeśli nie chcesz jeszcze jej reklamować, a chciałbyś się na 100% przekonać, czy to nie wina karty, to pożycz od kogoś jakąkolwiek inną, włóż zamiast tej i sprawdź, co się będzie działo. Jak wszystko ok, to znaczy, że karta jest walnięta. Jak dalej będą się utrzymywały te dziwne objawy, to może być to kwestia czegoś innego: płyta, zasilacz itp.

Jak pierwszy raz odpaliłem kompa z kartą, to nic się nie działo. To co? Mogło się coś przestawić i przez to tak kminić obraz???

Markus123
komentarz
komentarz
Jak pierwszy raz odpaliłem kompa z kartą, to nic się nie działo. To co? Mogło się coś przestawić i przez to tak kminić obraz???

Mogło się po prostu coś popsuć i tyle :].

nokia
komentarz
komentarz
Mogło się po prostu coś popsuć i tyle :].

A te GeForce sie tak same psują????

atari
komentarz
komentarz

trailes na walniey egzemplarz i tyle. Sprawdz na innej karcie i jak bedzie ok to reklamuj

nokia
komentarz
komentarz
trailes na walniey egzemplarz i tyle. Sprawdz na innej karcie i jak bedzie ok to reklamuj

Zrobiłem;

Okazało się, że obraz trzęsie się od monitora- już jest ok;-)

A w karcie zmieniłem sam biosa i działa;-)

WYNIKI;

3D MARK 2001 - WYNIK 32 800

3D MARK 2003 - WYNIK 22 500

3D MARK 2005 - WYNIK 11 100

3D MARK 2006 - WYNIK 6 100

Wysztkie testy robione na najnowszych sterownikach NVIDII 163.75, oraz z ustawieniami MARKÓW standartowo - tak jak było po włączeniu;-))

W PANELU ustawienia na wysoką wydajność;-) MARKI w rozdzielce 1000X700 czy jakoś tak;-))

Czy to dobre wyniki, bez żadniego O/C

Ile zwiękrzą się po podkręceniu karty???

CARBON chodzi na FULL DETALL bez żadnego przycięcia;-))

POZDR

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.