x-kom hosting

Tablet do 800zł

OskiMP3
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam wszystkich,
Postanowiłem że na święta zrobię sobie mały prezent, w postaci tabletu. Potrzebuję tablet do maksymalnie 800zł, lepiej żeby było taniej.
Moje skromne wymagania:
- abym wszędzie miał dostęp do internetu (nie wiem dokładnie jak to sie nazywa, chodzi mi o to, że wkładam karte sim i mam internet, oraz żebym mógł połączyć się z wifi)
- wyświetlacz 7 cali

Zapewne zaproponujecie google nexus 7, np:
http://allegro.pl/asus-google-nexus-7-8gb-stan-idealny-bcm-i2887635076.html opłaca sie go brać? Czy znajde lepszego? :)

W sumie, to tablet głównie dla rozrywki poza domem, oraz aby zamiast odpalać komputer żeby sprawdzić poczte, szybko zrobić to w tablecie. Pozdrawiam, oraz życzę wesołych świąt :)

Ps: Są jakieś tanie teblety z windows 8 ? :-)

Lipton
komentarz
komentarz

[quote name='OskiMP3' timestamp='1356288028' post='1651615'] Ps: Są jakieś tanie teblety z windows 8 ? :-) [/quote]
Oj w takiej cenie na pewno nie :D

[quote name='OskiMP3' timestamp='1356288028' post='1651615'] - abym wszędzie miał dostęp do internetu (nie wiem dokładnie jak to sie nazywa, chodzi mi o to, że wkładam karte sim i mam internet, oraz żebym mógł połączyć się z wifi) [/quote]Ta wersja Nexus'a nie ma modułu 3G, a więc nie włożyć sobie do niego karty SIM i nie będziesz miał dostępu do internetu poza strefą objętą działaniem Wi-Fi.

OskiMP3
komentarz
komentarz

Jednak zmieniłem zdanie, kupie telefon :E Żeby nie zaśmiecać forum, napisze tutaj.
telefon do 700zł (biore w t-mobile na abonament 49zł 24 miesiące, wpłata przy kupnie nie ma przekraczać 400zł)
Zastanawiam się nad 2ma telefonami:
- Sony Xperia J
- LG Swift L7
Zależy mi na dobrym oraz dużym wyświetlaczu, jak najlepszej kamerze i aparacie. Telefon głównie dla zabawy, internetu no i przez to że nie mam lepszego aparatu - do zdjęć. Czy poza wielkością wyświetlacza te telefony się jeszcze czymś różnią?

Igorrodz
komentarz
komentarz

Sprawdź ich parametry na stronie mGSM.pl to fajna stronka naprawde.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.