x-kom hosting

Przełozenie Chłodzenia Z 5600 Ultra Na 7600 Gs

Dawidkaka
utworzono
utworzono

Witam chcę przełożyć chłodzenie z karty graficznej GeForce FX 5600 ultra do GeForce 7600 GS ponieważ GS jest lepsza ale ma pasywne chłodzenie. Ten wentylator pasuje do 7600 idealne ale na tej karcie nie ma takich dwóch bolców żeby podpiąć ten wentylator. Więc może gdzieś na płycie głównej cos takiego będzie?? albo utnę końcówkę i skręcę kabelki pod zasilanie tego wentylatora który wyrzuca ciepłe powietrze na zewnątrz chodzi mi o ten czarny taki. Nie wiem nie znam sie więc pytam czy jest jakaś możliwość.

DSC00015.JPG

DSC00016.JPG

DSC00017.JPG

post-12580-1195165783_thumb.jpg

post-12580-1195165842_thumb.jpg

post-12580-1195165894_thumb.jpg

  • 1 miesiąc później...

Dex35371
komentarz
komentarz

Za słabe. Osobiście polecam Zalman. Świetnie chłodzi i jest cichutki. Sam używam go na moim kochanym Gainward GeForce 4 Ti 4200 i sprawuje się świetnie.

Jak najbardziej do O/C. Najlepsze aktywne chłodzenie grafiki na rynku.

Adam90
komentarz
komentarz

Ogólnie to sie zgadzam z przedmówca to będzie za słabe i po 2 głośne. Polecam chłodzenie AC S2 powinno pasować i po za tym pasyw jak weźmiesz za OC to jakiś 12 acutake i na połowę i obrotów i hulaj ile dusza zapragnie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.