x-kom hosting

Dedykowana Pamięć Wideo

ptak987
utworzono
utworzono

Witam, nie wiem czy był już tu taki temat w każdym razie szukałem i nie znalazłem więc moja dedykowana pamięć wideo jaką oddaje moja karta
SCREEN: i chodzi mi generalnie o to żeby dedykowana pamięć wynosiła najwięcej jak to możliwe żeby komputer chodził normalnie

maciekj22
komentarz
komentarz

Zobacz w biosie czy da się zwiększyć ilość dedykowanej pamięci Video.

ptak987
komentarz
komentarz

[quote name='maciekj22' timestamp='1355667262' post='1644869']
Zobacz w biosie czy da się zwiększyć ilość dedykowanej pamięci Video.
[/quote] na windowsie 7 home premium 64 bit jak mogę tam wejść?

maciekj22
komentarz
komentarz

Bios nie jest zależny od systemu :) Podczas włączania komputera powinno pisać którym klawiszem tam wejść (spróbuj Delete lub F8)

ptak987
komentarz
komentarz

[quote name='maciekj22' timestamp='1355668200' post='1644885']
Bios nie jest zależny od systemu :) Podczas włączania komputera powinno pisać którym klawiszem tam wejść (spróbuj Delete lub F8)
[/quote] w biosie niestety się nie da, jakaś alternatywa? :)

maciekj22
komentarz
komentarz

A siedzisz na laptopie czy PC'cie? :)

ptak987
komentarz
komentarz

[quote name='maciekj22' timestamp='1355684310' post='1645256']
A siedzisz na laptopie czy PC'cie? :)
[/quote] Laptop ;)

Human
komentarz
komentarz

A no to nic nie zrobisz, ewentualnie możesz zaktualizować bios. Ile masz ramu że wgrałeś 64 bitowy system? I jaki to laptop?

ptak987
komentarz
komentarz

mam 2gb ramu z system był już taki od początku co prawda zbieram się do formata i zmiany systemu na 32bit ale specjalnie mi się nie chce ;) jak mogę zaktualizować biosa?

Human
komentarz
komentarz

Pobrać go ze strony producenta dla swojego laptopa, najczęściej instaluje się w prosty sposób.

maciekj22
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='Human' timestamp='1356183343' post='1650353'] najczęściej instaluje się w prosty sposób [/quote]

Co to znaczy prosty sposób? :)

Dysk instalacyjny Windows'a 98 + partycja FAT + bios w formacie .bin / .rom i flashowanie komendą

To jest ten prosty sposób? :E

Human
komentarz
komentarz

nie no powinno być jako zwykły instalator spod windowsa, przynajmniej w moim tak jest ;d

maciekj22
komentarz
komentarz

Spotkałem się tylko raz z takim instalatorem, w większości trzeba flash'ować z poziomu dos'u.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.