x-kom hosting

1 Gb Ddr

chudy1523
utworzono
utworzono

a więc chce kupić goodram 1 gb ddr dimm pc3200 cl3 i nie wiem czy mi wjedzie mam płyte głowną gigabyte GA-K8NS mam juz jedną kość identyczną z tą co chce kupić ale wczesniej gd chciałem dołozyć 512 takie same wszystko tylko mniejsza i gdy zalączałem kompa zaczął on pikać....to jak bedą te kosci wspołgrały?bo nie chce mieć piskusa jak kupie i bedzie to samo co z 512:x

grzesiekb16
komentarz
komentarz

Myśle, że powinny sie zgrać. Jak ja dokupiłem ramy to na początku komp mi sie nie chcial włączyć. Zresetowałem bios i jest git.

chudy1523
komentarz
komentarz

moze jestem bardzo tępy...ale się zapytam bo chyba wiem o co chodzi ale nie do końca....jak zresetować bios?

olej3232
komentarz
komentarz

Albo zworką na płycie głównej

- w instrukcji sprawdzasz która to zworka, powinna być podpisana clear cmos

- przełóż zworkę w drugą pozycję

- odczekaj jakiś czas

- wsadź zworkę spowrotem jak była

- uruchom kompa

Drugi sposób Baterja

- odłącz zasilanie od kompa

- znajdź na płycie bateryjkę i wyjmij ją

- idź na kawę

- po powrocie włóż baterię, podłącz zasilanie i włącz kompa!!

chudy1523
komentarz
komentarz

tak jakby nie działa ten wasz sposób resetowania biosu...dalej mi komp pika jak dołoze kostke pamięci o identycznych oznaczeniach i nominałach...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.