x-kom hosting

Usługi pozycjonowania i inne proszę o ocenę strony

Sajgon21
utworzono
utworzono

Witam, znajoma założyła stronę firmową dotycząca usług internetowych. Poprosiła mnie o oceną, a je moge jej podać tylko ocene wizualną, co na pewno nie będzie jej zadowalało. Dlatego mam pytanie do niniejszego szacownefo grona niniejszego forum. Możecie mi pomóc ocenić tę stronę? Podać co jest dobrze, a co źle, na zasadzie nie wiem jak strona jest (może być) odbierana? Adres to [url="http://www.a2012.com.pl"]www.a2012.com.pl[/url]

Lucider
komentarz
komentarz

Obawiam się, że ocena tej strony to brak czyjegokolwiek czasu. Wygląda jakby była wykonana przez piętnastolatka pod koniec lat '90. Kod źródłowy zapewne wygenerowany przez jakiś program, bo jeśli pisał go człowiek, to musiał mieć powyżej 5 promili we krwi, bo inaczej nie da się skomentować czegoś takiego:

[CODE]
<div><div><div><div></div></div></div></div></div>
[/CODE]

Nie chcę być za ostry, ale to co jest umieszczone na www.a2012.com.pl/dlaczego-my/ powinno trafić do któregoś z serwisów humorystycznych. Po przeczytaniu wszystkich punktów jestem bliższy wniosku, że po drugiej stronie monitora nie siedzą specjaliści, tylko jeden dzieciak, który nie ma co robić tylko pisze po forach i próbuje coś na tym zarobić.

Generalnie rzecz ujmując strona mało gdzie działa, ma zawartość o bardzo niskiej wartości merytorycznej a prezentuje się poniżej dopuszczalnego poziomu.


[quote]Jeżeli chcecie Państwo wiedzieć na czym polegają nasze działania i jak pracujemy zapraszamy do wejścia na odpowiednie podstrony widoczne po lewej stronie[/quote]

W lewym boksie nic mi się nie załadowało.

Po co cały tekst na topie jest podlinkowany? Czemu ma służyć tak długi anchor?

  • 2 tygodnie później...
mafleszyn
komentarz
komentarz

Niestety musze się zgodzić, pokazywać taką stronę w sieci to delikatnie mówiąc nie przystoi:)

rokko
komentarz
komentarz (edytowane)

Strona wygląda archaicznie, już nawet darmowa nowoczesna templatka zrobiłaby lepsze wrażenie. Poczytaj o usability stron bo coś krucho z tym.

  • 2 tygodnie później...
mpson
komentarz
komentarz (edytowane)

Strona ta kojarzy mi się z takimi potforkami z lat 90'. Rzadnego ładu i składu. Kicz

 

_____________________________________________________________________________________________________________

Zabawne wierszyki urodzinowe

techfreak.pl
komentarz
komentarz

Ale lol kurde takie możliwości teraz są: WORDPRESS!

  • 7 miesięcy później...
karolina1234
komentarz
komentarz

Poczytaj o analityce internetowej i optymalizacji konwersji na stronie Web Metrics znajdziesz mnóstwo informacji na ten temat i pomocną dłoń. Może jednak będzie coś z tej strony:) 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.