x-kom hosting

Animacja w paint?

slawek112
utworzono
utworzono

Witam,

Mam bardzo dziwne i chyba trochę głupie pytanie bo mi się to wydaje nie możliwe. Czy idzie zrobić animację w programie paint bez używania programów zewnętrzych?

Polecą + ; )

piotrasta
komentarz
komentarz

tzn chidzi ci o takiego gifa?
wiem że tekstury możesz edytować w paincie (np icy taower) i potem w gdze się rusza no chyba że o to ci nie chodzi

  • Dobra wypowiedź 1
slawek112
komentarz
komentarz

Tak prosty gif. Byle co byle się ruszało. !

Aditor
komentarz
komentarz

To nie, musisz zrobić klatki animacji w paincie zapisać w .gif a potem zrobić 1 plik animacji programem unfreez

  • Dobra wypowiedź 1
slawek112
komentarz
komentarz

@up heh tak to ja wiem. A program umiem wygooglować np.Gifat. Jednak mam pomóc facetowi, którego nauczycielka od informatyki starsza Pani twierdzi, że animacje da się zrobić TYLKO za pomocą MS paint....

piotrasta
komentarz
komentarz

a może [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=y97rfPoIZ8Q[/youtube]

  • Dobra wypowiedź 1
slawek112
komentarz
komentarz

Oglądałem to ....

Zobaczymy chłopak pokaże to jutro i tyle minuta czasu wie jak to zrobic na pamięć i tyle... Albo on nie ogarnoł albo ma taka nauczycielke no trudno. Dzięki za pomoc lecą plusiki . Jutro napiszę wynik i kto wie czy nie będziemy robić w Gimpie czegoś:).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.