x-kom hosting

Najlepsze Teksty Waszych Nauczycieli

artur1995
komentarz
komentarz

U nas pani z polskiego powiedziała "Jest pomiędzy nami jakaś niewidzialna ściana bo ja jej nie widze "

BananowyObcas
komentarz
komentarz

Nauczyciel do ucznia: -Spokój!

Uczeń jednak nie wykazuje jakiegokolwiek zainteresowania.

Ale nauczyciel stara się dalej opracowywać temat tłumacząc coś do innych osób. Po kilkunastu sekundach wpada w szał i krzyczy:

-Zamknij mordę bo jak Ci zaraz przy**le tym krzesłem...!!

;)

___________________________

Na początku omawiania pierwiastka węgla, sor tłumaczył że wszystko składa się z węgla. Jak zawsze był hałas na lekcjii i zero zainteresowania. Lecz nagle profesor krzyczy: -Zwęglone kocmołuchy czy do was cokolwiek przemawia!?

Nie pamiętam zbyt dokładnie innych sytuacji, ale sobie przypomnę. W mojej szkole Pełno jest nauczycieli "bezpośrednich" (xD) oraz takich którzy potrafią wysnuć filozoficzne pouczenia często bardzo humoralne. ;]

Mis776
komentarz
komentarz

Lol pedagog dzisiaj zwołała zebranie, na którym ostrzegała, ze słuchanie muzyki ułatwia kontakt z narkotykami :P

bemol911
komentarz
komentarz

U nas babka od WOS u jak ktoś za nią stoi to mówi że nielubi jak ją ktoś od tyłu bierze

Albo taki dialog ucznia z nauczycielką maty

N:Ja ciebie szanuje Łukasz

U:Ja ciebie też

gostek
komentarz
komentarz

Na hiście:

Na polu erekcyjnym pod Warszawą zbierały się najlepsze lody

my z kumplami w smiech xD ale reszta klasy nie slyszala xD

pasieq94
komentarz
komentarz

U nas nauczyciel od WF'u napisal uwage kumplowi :

Uderzył kolegę nogą robiac tzw. cytuje : "loł kik" < tak napisal :D

Dev23
komentarz
komentarz

Geograf rok temu w gimnazjum- "Uspokójcie się bo zrobię wam normalną lekcję!"

j/w- "Zaraz cię wyczorcham!"

nokia
komentarz
komentarz

Babka od Angielskiego i uczeń;)

Krzysiek wchodzi w połowie lekcji do klasy;

ONA - Krzysztof! Nie mam Twojego sprawdzianu.. (robi minę jakby jej ukradł)

ON - Znowuś pizdo zgubiła?

ONA - Jak Ty mówisz? Powiem o tym twojej matce debilu<lol>

ON - Opierdol Mi kabana:D

(cała klasa w brecht)

ONA goni go przez korytarz i ciągnie do dyr;]

<lol>

Gość
komentarz
komentarz

na lekcji biologii panuje dość swobodna atmosfera;

w pewnym momencie nauczycielka zdenerwowana hałasem w klasie 3x uderza dziennikiem w stół i krzyczy

"co w was dzisiaj wstąpiło zawsze byliście tak cicho, to że w tamtym budynku koleś spuszcza się na okno nie znaczy ze musicie to komentować"

Kropacz
komentarz
komentarz
Babka od Angielskiego i uczeń;)

Krzysiek wchodzi w połowie lekcji do klasy;

ONA - Krzysztof! Nie mam Twojego sprawdzianu.. (robi minę jakby jej ukradł)

ON - Znowuś pizdo zgubiła?

ONA - Jak Ty mówisz? Powiem o tym twojej matce debilu<lol>

ON - Opierdol Mi kabana:D

(cała klasa w brecht)

ONA goni go przez korytarz i ciągnie do dyr;]

<lol>

i frytki do tego :>

ostatnio na j.polskim byla lekcja wolna, wiec przyszla pedagog i robilismy zadania z matematyki, zadala mi jakies 4 -(-[-15]), ja to obliczylem szybko na kalkulatorze a ona sie spytala co to za urzadzenie trzymam w reku... ja jej ze telefon, ona ze pierwszy raz widzi takie urzadzenie na oczy (dodam ze kobieta ponad 50 lat, pochodzi z wiejskiej rodziny)

Gość
komentarz
komentarz
ostatnio na j.polskim byla lekcja wolna, wiec przyszla pedagog i robilismy zadania z matematyki, zadala mi jakies 4 -(-[-15]), ja to obliczylem szybko na kalkulatorze a ona sie spytala co to za urzadzenie trzymam w reku... ja jej ze telefon, ona ze pierwszy raz widzi takie urzadzenie na oczy (dodam ze kobieta ponad 50 lat, pochodzi z wiejskiej rodziny)

Ehe

i frytki do tego :>

U nas wszyscy zjeżdżali w gimnazjum babkę z Angola i ta po prostu mówiła "nie pyskujcie gnoje" a potem wychodziła z klasy :lol:

Gość
komentarz
komentarz

Na matematyce w 1 gim. koleżanka zapytała babkę po co komu w życiu wyrażenia algebraiczne.

Babka odpowiedziała: "Marta, życie to stół, a Ty jesteś krzesłem.Ale Ty i tak tego nie zrozumiesz" :D

Ps. nie wiem jaki to ma sens

dar55
komentarz
komentarz

lady bo się żyje przy kimś a nie na kimś ;)

KKS Lech Pozna�
komentarz
komentarz

u nas w gimku nauczyciel historii (dyrektor) jak mó mówimy żeby powturzł temat to on "Ksiądz kazanie mówił raz "

albo jak sobie jaja robimy to np. Nowak niebądź taki głupi jak twojego ojca dzieci

CoRe=)
komentarz
komentarz

Nauczycielka polskiego- 158 na szpilkach, ja 182 (bez szpilek :D ) na korytarzu mnie zaczepia i zaczyna - ej mały.... Lekcja polskiego ( ta sama nauczycielka ) Klasa nie zwraca na nią uwagi, po chwili krzyk nauczycielki na całą klasę - czy mnie nie widać?!

Kapiszon
komentarz
komentarz

Moja facetka od SO (systemy operacyjne i sieci komputerowe) przy omawianiu Windowsów mówiła nam minimalne wymagania i przy którymś napisała (athlon/celeron powyżej 600MHz) a potem powiedziała, że najlepiej byłoby dać tam jakiegoś cienkiego dwurdzeniowca, przynajmniej pentium3 xD

Cold
komentarz
komentarz

Moja wychowawczyni (matematyczka) Ciągle pyta czy ją widzimy (wzrostost max 160cm)

CoRe=)
komentarz
komentarz (edytowane)
Moja wychowawczyni (matematyczka) Ciągle pyta czy ją widzimy (wzrostost max 160cm)

Jak moja od polaka :)

  • 4 tygodnie później...
Telefkon
komentarz
komentarz

ja miałem lepszy dialog z nauczycielem :D

Nauczycielka: [kichneła]

Ja: - na zdrowie

Nauczycielka: - dziękuję

Ja: - nie do ciebie

Powiedzenie nauczycielki od polaka:

Stwierdzam iż, albowiem ponieważ, gdy ale więc.....blablabla

gostek
komentarz
komentarz

Blablabla... (chwilka ciszy) A teraz czas na wyslanie sms'a... (chwile sie na nas w ciszy patrzy) Jak nikt nie wysyla, to ja wysle :)

Pyciak
komentarz
komentarz (edytowane)

Mój pan od Fizyki:

[Fizyk] Dyżurny kreda mi spadła!

[Ja] Już podnoszę.

[Fizyk] Dyżurny kreda mi spadła!

[Ja] Już podnoszę.

[Fizyk] Dyżurny kreda mi spadła!

[Ja] Już podnoszę.

[Fizyk] Dyżurny kreda mi spadła!

[Ja] (zdenerwowany) To se kucnij!

Na angielskim:

[Nauczyciel] Siadaj szymek Jedynka.

[Ja] (zdenerwowany) fu*k

[N] Jednak coś umiesz. Siadaj dopuszczający.

Ten moment zapamiętam do końca życia :)

tomek.b9
komentarz
komentarz
Na angielskim:

[Nauczyciel] Siadaj szymek Jedynka.

[Ja] (zdenerwowany) fu*k

[N] Jednak coś umiesz. Siadaj dopuszczający.

Ten moment zapamiętam do końca życia :)

:haha:
Qanitro
komentarz
komentarz (edytowane)

u mnie pacjentka od histori jest znana na cala szkole ! :D Co lekcje cos powie :D (ma juz kolo 60 lat ;p)

pewnego razu wchodzimy do klasy , wyciagam telefon jak jeszcze bylo zamieszanie i puscilem muzyke, po chwili ona slucha i mowi : Co to ? Co to gra? , dobiega glos od dziewczyn z tylu : To ktos z przodu! To z przodu!! , a ona patrzy dookola i mowi : Jak to z przodu ?! Jak to?! Przeciez tu nie ma radiowęzła!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

zapamietam to na zawsze:D potem jeszcze cos napisze bo jest tego duuuzo Xd

Popek
komentarz
komentarz

Jakieś dwa tygodnie temu na WOSie babka coś takiego palnęła. Cała klasa sobie buszuje i gada i w końcu ona:

- Pierwsza klasa gimnazjum, zachowujecie się jak pierwszaki!

Kamas91
komentarz
komentarz

historyk łagodnie poinformował że jutro będzie pytać:

Hmm, wiec jutro powiesimy kogoś za dwie nogi głową w dół przypiętego kajdanami do sufitu i będziemy roźcinać wzdłóż ciała stalową piłą, jakto robili XXXXX i XXXX w XXXX roku :D

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.