x-kom hosting

Najlepsze Teksty Waszych Nauczycieli

nadir
komentarz
komentarz

Dyrektor zdenerwowany do ostateczności wychodząc z ostatniej lekcji przed Bożym Narodzeniem:

"Zobaczycie, Święta się skończą, ale ja tu wrócę"

Pech chciał, że wrócił dopiero w lutym - po udanej operacji wycinania woreczka. To były wyjątkowo długie Święta...

Lipton
komentarz
komentarz

Ojj u mnie sie dużo rzeczy działo :)

Była kiedyś lekcja historii, a że facet lubi sobie niezłe jaja robić to już wiedzieliśmy.

Wchodzimy do klasy, koleś taki zadowolony i w ogóle.

Mówi zapiszmy temat, no więc zapisaliśmy.

Nagle poprosił kolegę do siebie i mówi że facet od Chemii go woła ( koleś straszny ! :D) Dobra kumpel poleciał. Kiedy poszedł a że to jest na tym samym piętrze, koleś od historii mówi że go nabrał noo i jak przyjdzie mamy powiedzieć Mamy Cię. Koleś przychodzi taki oburzony że facet od Chemii wstawił mu -20, a my całą klasą Mamy Cię. I kurna taka beka że szok, a ten zaczął się pruć do tego od histy.

gostek
komentarz
komentarz

A moja babka od chemii raz na koncu lekcji powiedziala "a teraz posuwamy krzeselka" xD

rycho
komentarz
komentarz

U mnie ksiądz mnie rozwalił wpisując uwagę że klepie kolegę po pubie

siwex19
komentarz
komentarz

Sor od laboratorium układów cyfrowych: "RYJE SKOŃCZONE" albo "RYJE SYMPATYCZNE"

.avenue
komentarz
komentarz

Gościu od plastyki:

"A teraz narysujemy na tej otóż białej kartcę kawał ryja" xDDD

miskiewicz4343
komentarz
komentarz (edytowane)

skasowano

de_aztec
komentarz
komentarz

Tradycyjny tekst naszej bardzo ładnej nauczycielki niemieckiego ...... Bo ci zaraz postawię pałę :D

mjpawlowski
komentarz
komentarz

u nas facetka od ang mowila do nas frucie albo kaczuszki :D

socom10
komentarz
komentarz

Lekcja - matematyka

Kiedys kumpel zostal powolany do odpowiedzi, dodam ze z matmy to super mozgiem nie jest ;) Wiec poszedl do odpowiedzi, psorka zadala mu jakis przyklad i o ile dobrze pamietam juz na poczatku pomylil sie jakos w mnozeniu; 3x4 wyszlo mu 15

( 1 klasa technikum :D ) Klasa sie smieje a nauczycielka taki tekst: "Prawdziwego mezczyzne nie poznaje sie po tym jak zaczyna, ale jak konczy" Ubaw byl niezly :lol:

  • 2 tygodnie później...
MordiPL
komentarz
komentarz

ja mam kilka:

babka z maty: kolega się wygłupia a ona do niego na cały głos "WSTAŃ Z TEGO KRZESŁA I ZOBACZ JAK SIEDZIAŁEŚ!"

babka z gegry: mamy w klasie takiego kumpla co cały czas dostawał 5, taki porządny uczeń, na lekcji babka po sprawdzeniu obecności odpytała 2 osoby i przeglądnęła spis ocen uczniów i nagle taki tekstem do tego ww. kumpla "Masz za dużo piątek dostajesz jeden!" po lekcji poszedł sprawdzić czy babka sobie jaj nie robiła ale dostał naprawdę :D

NoVyKomp
komentarz
komentarz

"Ręce i piersi opadają"

"Nie kręć się jak ten smród po gaciach!"

  • 2 tygodnie później...
melman
komentarz
komentarz

Chemiczka:

" (imię) idź sobie na ławeczki (na dworze są one) posiedź."

Bo koleś jej przeszkadzał, tzn. nic nie robił.

Zjawa123
komentarz
komentarz

Facetka od Historii do mnie kiedyś "Bo postawię Ci pałkę"

Albo facetka od Matmy do dziewczyn (zastanawiając się głośno) "Może to i ładne ale głuuupie"

Facet od W-F kiedyś regularnie przeinaczał imiona: np. ja mam na imię Patryk a On do mnie Leon do Krzyśka Eustachy itp. :D

kajzer
komentarz
komentarz
Facet od W-F kiedyś regularnie przeinaczał imiona: np. ja mam na imię Patryk a On do mnie Leon do Krzyśka Eustachy itp. :D

to chyba wszyscy goście od w-f tak mają ;) a w liceum każdy z nas był Michałem wg nauczyciela w-f :D

maciek9980
komentarz
komentarz

Dzisiaj moja nauczycielka od chemii wyjechała takim tekstem: "Jeśli za tydzień zobaczę u kogoś niewymazane rozwiązania (w zbiorze zadań) to postawię mu laskę"

Teraz się z kolegami zastanawiam, czy wymazywać te rozwiązania...

Zjawa123
komentarz
komentarz

A ładna chociaż ta chemiczka ? :)

  • 4 tygodnie później...
URuz
komentarz
komentarz

A mój koleś od PO??Uczniu KAcprze Sz.weź załóż tę maske porządnie bo jak bedzie gazowanie to poczujesz się jak ŻYD!!!

Albo uwaga:"Uczeń dyżurny Kacper Sz. na prośbe uspokojenia kolegi rzucił go plecakiem z zawartością co najmniej terrorystyczną" To był tylko ustnik!!!

tom300
komentarz
komentarz

U nas gościna z polskiego kiedy przypomina o jakiejś lekturze to zawsze mówi: "Ta lektura jest dla chłopców ale dla dziewczyn też"

Gawcio
komentarz
komentarz

"wyjdź i zamknij za sobą drzwi,bo chamstwa nie zniosę,buraku cukrowy"-Pan od Angielskiego.Do znajomego.

URuz
komentarz
komentarz

To jeszcze z Gomnazjum:"WY GNojeee ostatnia ławka do dyrektora!!!"Jaki był efekt??Ławka znalazła się u dyrektora...

Dziś na matmie koleś chciał się spuźnić żeby nie być pytanym no to przyszedł po 10 minutach wszedł przeprosił no to kobieta do niego żeby siadł on już ma siąśc a ona:"AAA ty nie siadaj tylko won z klasy!!!!Zapomniałam ze nie ma spuźniania się!!!!

"I jak tu nie nabyć jakiejś choroby psychicznej przy was??"-Facet od Geografi lat 60

Gość
komentarz
komentarz

U nas Historyk (uczy Kickboxingu) mówi tak "grubasie,kaleko itd".Chyba że kogoś lubi no to Patryk :D

  • 2 tygodnie później...
Kapiszon
komentarz
komentarz

facetka od niemca do nas jak mamy uważać bo coś ważnego jest to cos takiego gada "Zważajcie" :lol:

albo facet od gegry ostatnio jak się wkurzył to gadał coś w tym stylu "Ty niegodziwy człowieku rodzice Cie nie wychowali? Jak możesz być taki hamski mówiąc że nie mam racji" xD

Kamik47
komentarz
komentarz

"cofaj do przodu!, no co ty robisz COFAJ DO PRZODU!!"

gdybym mogl to bym spadl z fotela ;x

aXE
komentarz
komentarz

Do kolegi:

TOMEK !!! NIE WYZYWAJ JEGO STAREJ !!! :D

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.