x-kom hosting

Najlepsze Teksty Waszych Nauczycieli

Kamik47
utworzono
utworzono (edytowane)

U nas np babka od histori (direktorka) do kazdego sformulowania dodaje kotq;p Czasem niezle jajca z tego wychodza...

Pokazujac na drzwi mowi "Kotku wylecisz przez okno" Itp :P

Podawajcie swoich "nauczycieli"

Edytowane przez Zarov

Popek
komentarz
komentarz

Mój były od techniki mówił do klasy "Prosze państwa" :D

Albo raz pani od plastyki powiedziała do mnie Zbyszek :D A ja jestem Piotrek ;)

Kamik47
komentarz
komentarz

Albo kojarze jeszcze cos takeigo jak do goscia co ma na imie Przemek "Szymek..."

Poczatek lekcji muzyki kazdy rozwala klase jak sie da wchodzi ON nacuzcyeil... mowi do 4uczniow zeby poszli do katow... stoja tak przez 10min i po chwili gosc "Wyjdz z ty dziury" do jednego z nich...

Albo kaze nam pisac kary "przeszkadzalem na lekcji muzyki - 100x"

3Gimn a gosc ma odchyly :D

Na wycieczce z ksiedzem spiwalismy abba ojcze.. skoncczylo sie ksiadz mowi " to niech pan zacznie spiewac Barke" a gosc "abba ojcze tak? bo dawno my tego nie spiewali... i zaczyna spiewac... ksiadz "nie nie abba ojcze dopiero my skonczyli barke teraz" noi oczywiscie wszyscy smiech... a ten usmiechniety zadowolony z zycia-.- I jego super inicjaly SB xD

Pozdrawiamy slawusia;P

kuczo
komentarz
komentarz

to u nas babka od fizy ciagle mowi "misiaczki" "kotku" "kochanie" "słoneczko" :P albo niedawno na religii ksiadz postawil mojemu kumplowi dwie banie tzn, najpierw za gadanie a potem za to ze podpowiedzial, to jak kumpel sie wkurzyl to sie spakowal i chce wyjsc z klasy ^^ gdy stoi pod drzwiami to ksiadz go wola , ten podchodzi a ksiadz " ju tokin tu mi ?" łach na maksa^^

Kamik47
komentarz
komentarz

"Kotku diabel cie tucze?"

Na lekcji histori babka tlumaczy lekcje i w pewnym momencie na caly glos "herrrrman. Z takim akcentem to R powiedziala ze byl brecht na maxa;p

kuczo
komentarz
komentarz

to najlepsza jest u nas bioloszka :P ona ma jakas wade wymowy tzn, zamiast "lisc" mowi "lysc" albo zamiast "szkielet" mowi "szkylet" XD kumpel z innej klasy smial sie z niej na poczatku gimnazjum :D i ona to zauwazyla , podeszla do niego i cos tam zaczela gadac. ten sie zaczal smiac jeszcze bardzie gdy ona powiedziala " ja ci jeszcze dopeke" ( w domysle: ja ci jeszcze dopieke) :D ze smiechu cala klasa nie wyrabiala :D

Yhymm
komentarz
komentarz

"Ty się ucz! Ja Ci chcę postawić jedynkę" :D

"a teraz piękna pani rozda ślicznym dzieciom materiały" :P

"ale wy dziewczyny niedobre jesteście... wole waszych chłopców" xD

Kamik47
komentarz
komentarz

Wcisnijcie "escape", "delete"(ja bym powiedzial delejt, gosc mowi delete), ctrl(zamiast kontrol) Shift (zamiast szift) itp...

Albo najlepsze moim zdaniem, kazdy mowi gogle a babka gogól xD

Fafu
komentarz
komentarz

matematyczka "to ma być pierwiastek z czech przez czy" :lol: (pierwiastek z trzech przez trzy) :D:D

olej3232
komentarz
komentarz

Religia z katechetą (piękne czasy liceum)

Każe nam wymieniać rodzaje miłości, wszyscy wymieniają, na to kumpel krzyczy "jednonocna", katecheta do niego "Jednonocne może być co najwyżej rżnięcie"

Kamik47
komentarz
komentarz
Religia z katechetą (piękne czasy liceum)

Każe nam wymieniać rodzaje miłości, wszyscy wymieniają, na to kumpel krzyczy "jednonocna", katecheta do niego "Jednonocne może być co najwyżej rżnięcie"

muahahah to niezle;d "co mozna uprawiac na polu" - "S*X" (dziecko ktore serio ma troszke ni teges)

U nas ksiadz na religi jak sie zdenerwuje to wyciaga flet i sobie na nim gra ;D

Zarov
komentarz
komentarz
a babka gogól xD

Bo taka jest prawidłowa wymowa.

Ksiądz w liceum pyta:

wierzycie w Boga?

Tak

modlicie się codziennie?

Tak

a czym jest modlitwa?

Rozmowa z Bogiem.

to co wam dzis powiedzial?

Nie dał sobie wytłumaczyć że monolog to też rozmowa.

Najlepsze były z nim kłótnie o Rydzyka, homoseksualistów czy aborcję. Księdzu był wykszałcony, teologia, psychologia i jeszcze coś tam, ale nie dał sobie nic uświadomić.

Fizyczka pyta o jakąś tam miarę....uczennica przy tabliczy milczy....no a w czym mierzysz kiełbase? ....w kilometrach ;-)

Psor od chemii miał ulubionych uczniów: Filipa, Jacka, Zosie i Małgosie....szczegół że mówił tak na wszystkich.

Kamik47
komentarz
komentarz
CYTAT(Kamik47 @ wto, 13 lis 2007 - 22:14)

a babka gogól xD

Bo taka jest prawidłowa wymowa.

Ja bym tak nie poptrafil gogól, wyrazy trzeba spolszczac;D i watpie ze taka moze byc prawidlowa wymowa;p W glupich sytuacjach z nia i tak zamiasst google mowie "wpisalem w wyszukiwarke internetowa" xD

Psor od chemii miał ulubionych uczniów: Filipa, Jacka, Zosie i Małgosie....szczegół że mówił tak na wszystkich.

huahauahhahua ;D

kuczo
komentarz
komentarz

matematyczka do kumpla " z przyjemnoscia postawie ci jedynke" a kumpel : " lubie sprawiac ludziom przyjemnosc:P"

Zarov
komentarz
komentarz
i watpie ze taka moze byc prawidlowa wymowa

http://pl.youtube.com/watch?v=vd6BPhJjYL4

Około 50sekunda.

W klasie maturalnej mielismy napisac duzy test z wszystkich lektur...napisalismy wierszyk i po sprawie ;-)

mikrus
komentarz
komentarz

u nas na historii w liceum nauczycielka krzyczała na kumpla i nagle z okularów wypadło jej szkło....

"no widzisz przez ciebie ze zdenerwowania mi okular wypadł"

Kamix
komentarz
komentarz

Coś mi się zdaje, że mówi się gugol :D Nawet w tym filmiku tak słychać :)

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Wg mnie wymawia się (i chyba mówią tak na filmiku) "gógl", a nie żadne "gogól" ^^ Ale może by tak koniec OT :P

Gość
komentarz
komentarz

Ja przytocze cytat trenera:

"Jak będziecie dobrze trenować to dostaniecie po torbach" :haha:

Popek
komentarz
komentarz

A dzisiaj pani od angielskiego powiedziała na mojego kolege z klasy "misiek" :D

Alherein
komentarz
komentarz

U mnie pan od Wf-u.

Jest zbiórka na boisku i taki gość z mojej klasy rozmawiał z drugim, a wfista na to "Jest zbiórka albo zachowujecie się porządnie albo wyjdź mi stąd. Od kiedy można wyjść z dworu. :lol:

Naxi
komentarz
komentarz

u nas ksiądz(religia) mówi do nas:

-do dziewczyn-waćpanna

-do chłopaków-jegomość, waćpan

Była pierwsza lekcja wfu w tym roku i babka każe wszystkim z przemoczonymi butami je zdjąć. Wyszło na to że zostały cztery osoby (nikt butów nie przebierał bo było ciepło a tu nagle deszcz) i tym osobom każe podzielić się trzy na trzy do gry w kosza. Oni popatrzyli po sobie i próbowali wyjaśnić pani że tak się nie da ale delikatnie(babka wybuchowa jest potrafi dać jedynkę na basenie za długi czas pod prysznicem, ja raz jadąc w zimie dostałem na jednym basenie dwie jedną za żucanie śnieżkami a drugą za prysznic, i tak dobrze bo potrafiła wpisać nie obecność i trzy jedynki). W końcu zrozumiała że tak się nie da i zezwoliła kilku osobą grę w skarpetkach, a potem przez pół lekcji pytałem się czy mogę się przebrać a ona nie reagowała. Dopiero na końcu (ostatnie 5 minut) pozwoliła mi się przebrac:)

riken
komentarz
komentarz

Pamiętam Fizyka co mówił na nas "robaczki",np. przy odpowiedzi "i co robaczku" haha :lol:

alex_ns
komentarz
komentarz

U nas na angliku przed testem typka gada "chwila dla debila" i przez całą godzine siedzimy zamiast pisać test.

:D Potem są piękne ocenki :P

alexander6
komentarz
komentarz

U mnie profesor od gegry mówi do dziewczyn "Madam"

Albo raz baba od anglika powiedziała do kumpla "... bo zaraz postawię ci pałkę")))

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.