x-kom hosting

[rozwiazany]czy Jesteś Za Mozliwością Kasowania Tematów Przez Userów

grzegorzmce
utworzono
utworzono

Przepraszam że powtarzam temat ale nie ma możliwości wypowiedzenia się. Uważam że kasowanie postów i tematów jest jak najbardziej ok. Miałem czasami przypadki że źle zrozumiałem temat i napisałem posta po czym zorientowałem się że jest nie na temat i chciałem go wykasować, to sam nie mogłem tylko musiałem prosić modów. Wydaje mi się że powinna być opcja kasowania postów lub tematów(swoich) ale pod warunkiem że się nikt jeszcze po mnie nie wypowiedział. To by było całkiem przydatne

Zarov
komentarz
komentarz

Tylko tego nie będzie można kontrolować, jeszcze o postach można pomyśleć ale o tematach zdecydowanie nie.

grzegorzmce
komentarz
komentarz

Wydaje mi się że na poprzednim skrypcie była taka opcja i nie było z tym problemu. Jeśli ktoś napisał post lub temat to do momentu w którym ktoś nie odpowiedział można było go wykasować.

Gość
komentarz
komentarz

Mnie już przekonano ! od kasowania sa modertatorzy , jesli chcesz cos skasowac to wyslij PM do modka i tyle ... , jesli bys kasowal swoje tematy & posty to nikt na nich by nie skorzystal a posty zawsze mozesz edytowac , to powinno ci wystarczyc

grzegorzmce
komentarz
komentarz
jesli bys kasowal swoje tematy & posty to nikt na nich by nie skorzystal

No więc chodzi mi o to że jak ktoś napisze pod tobą lub w twoim temacie lub pod twoim postem to już nie masz takiej opcji. Żeby wszyscy skorzystali jeśli ktoś ci odp

Przemek
komentarz
komentarz

Czesto sie to nie zdaza a rownie dobrze mozesz wyedytowac post i nazwac go Blednym.

Nastepnie raport lub PW do kogos z administracji i nikt nie bedzie zly.

A My pozbedziemy sie wielu problemow ktore moga powstac po udostepnieniu tej funkcji.

Fafu
komentarz
komentarz

Jak dla mnie to powinna być ta funkcja. Na phpBB była i nie było żadnego problemu. Tyle że tam można było usunąć swój post pod warunkiem że nikt nie napisał pod tym posta czyli nie można usunąć w środku tematu - i to jest bardzo dobrze. Usuwania tematów nie musi być, ale też - jeśli nikt nie odpowiedział to można usunąć. Wygodniej by było samemu usunąć niż wysyłać PW do moderatora i czekać aż usunie. Modki są od pilnowania porządku a nie od usuwania postów. No chyba że aż tak wam się nudzi że chcecie usuwać posty.

  • 2 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz

Ja jestem za usuwaniem tylko własnych postów... A co wy na to żebyście powrócili do skryptu, który łączył dwa posty ze sobą tego samego użytkownika??

Zarov
komentarz
komentarz

Megas opanuj się z lekka bo jakbyś nie widział to ten temat jest oznaczony jako rozwiązany więc to że napisałeś tu posta nic nie da....

Gość
komentarz
komentarz

Taki temat już był dyskutowany i ta możliwość nie zostanie wprowadzona w życie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.