x-kom hosting

tablet do ok. 2000zł

MarcinMC
utworzono
utworzono

Szukam tabletu w kwocie około 2000zł. Zależy mi na funkcjonalności dlatego pojawia się pare pyta w temacie tych urządzeń gdyż jestem kompletnym laikiem.

1. Czy na tablecie można zainstalować system windows, może być 8, który ponoć jest dla nich dedykowany?
2. Czy do tabletów ze stacją dokującą można podłączyć mysz?
3. Czy na tablecie w podanym przedziale cenowym mógłbym uruchomić League of legends, a przedewszystjkim footbal managera przeznaczonego dla pctów bo wersja na androida mnie irytuje? wymagania gry to procesor 2gb, 512ram, karta graficzna 256
[i]4[/i]. Czy pomiędzy komputeren stacjonarnym, a tabletem moge swobodnie przesyłać dane np. gry czy filmy?

Nie wiem czy moje wymagania pokrywaja się z faktycznym przeznaczerniem tabletów, prawdopodobnie nie więc prosze o radę. Wiem że laptop bardziej odpowiada mojemu opisowi ale chcę zmiany i dużej mobilności.

ps. przepraszam za błedy ale mam zalaną klawiature i kopiuje np. literke p i nie jest za wygodnie : D

witek1902
komentarz
komentarz

1. Tablety z Win8 dopiero powoli wchodzą na rynek i są drogim sprzętem, przekraczającym Twój budżet.
2. Tak.
3. Patrz punkt 1.
4. Gdy stworzysz sieć domową w Windowsie to możesz.
Pewnie są jeszcze jakieś inne sposoby, ale nigdy się w to za bardzo nie zagłębiałem.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.