x-kom hosting

Tuner Tv Za "rozsadna Cene"

pawzad
utworzono
utworzono

Elo. Jaki polecacie tunter tv do 100zl, i czy mozna na tunerach odbierac np. C+ Sprot? Jesli tak to jak?

pawzad
komentarz
komentarz

A czy TO sie do czegos nadaje?

mikrus
komentarz
komentarz

gdzieś mi wpadło w oko w necie że philipsy to nie jest dobry wybór w tunerach, ale niestety nie pamiętam gdzie dokładnie

pawzad
komentarz
komentarz

A jakies inne propozycje? Co sadzicie o tunerach pod usb?

mikrus
komentarz
komentarz

może taki, tylko niestety trzeba dołożyć kaski i to jest rozsądna cena.

http://www.allegro.pl/item268455019_avertv..._plasma_tv.html

zewnętrzne są wygodniejsze bo nie trzeba mieć włączonego kompa

pawzad
komentarz
komentarz

A na jakiej zasadzie dzialaja te tunery bo jeszcze nie mialem stycznosci. Podlaczasz pod nie kablowke i masz te kanaly co w pakiecie czy instalujesz jakis pr0gramik i lapie ci stacje?

Kamik47
komentarz
komentarz
Podlaczasz pod nie kablowke i masz te kanaly co w pakiecie czy instalujesz jakis pr0gramik i lapie ci stacje?

Tak to chyba nielegal. Musisz wykupic abonament od c+

Jak podepniesz sam tuner bedziesz mial: polsat2, tv4, tvTRWAM, i kilka programow jeszcze... ogolnie jest ich chyba 6

mikrus
komentarz
komentarz
A na jakiej zasadzie dzialaja te tunery bo jeszcze nie mialem stycznosci. Podlaczasz pod nie kablowke i masz te kanaly co w pakiecie czy instalujesz jakis pr0gramik i lapie ci stacje?

no jak sobie podepniesz kablówkę to będziesz miał kablówkę. wszelkie oprogramownie potrzebne do odbioru dostaniesz z tunerem

pawzad
komentarz
komentarz

Ok. Skusze sie na . Dziekuje wszystkim za pomoc i pozdrawiam- pawzad ;)

tazman
komentarz
komentarz

Micrus

gdzieś mi wpadło w oko w necie że philipsy to nie jest dobry wybór w tunerach, ale niestety nie pamiętam gdzie dokładnie

Jako że połowa producentów tunerów TV i sat bazuje na układach philipsa to się mój drogi nie zgodzę z ta opinią. Philips ma najlepsze radio sat jeśli mowa o procesorze. Dalej do 100 to najlepiej brać aver media, albo pixel wiev, nie brać winfasta, nie sprawdzi się do tej ceny, dopiero ten WINFAST TV2000 XP Global FM - TV, FM, Stereo,

jest wart uwagi

pawzad
komentarz
komentarz

To mi dopiero namieszaliscie...

@ tazman- jakies konkretne linki bym poprosil ;)

mikrus
komentarz
komentarz
Jako że połowa producentów tunerów TV i sat bazuje na układach philipsa to się mój drogi nie zgodzę z ta opinią. Philips ma najlepsze radio sat jeśli mowa o procesorze.

nie powiedziałem że są złe, tylko że na innych stronach ludzie źle się wypowiadali. A wypowiadali się źle bo na takich tunerach bo mają pewne ograniczenia ;)

dopiero ten WINFAST TV2000 XP Global FM - TV, FM, Stereo, jest wart uwagi

noż to czy to nie to samo co tu tylko bez FM??

http://www.allegro.pl/item267349892_leadte...nowa_gwar_.html

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.