x-kom hosting

Blog o PS2 , Jak wypromować , 27 odsłon w ciągu tygodnia

rekton123321
utworzono
utworzono

Witam
Mam taki problem iz nie wiem jak wypromować bloga (www.ps2tech.blogspot.com) iż mam tylko 27 odsłon w ciągu tygodnia i 3/4 odłson to z USA , ; /
Blog jest o ps2 , itp. Opisuje w nim gry na ps2 , a także ukazuję zdjęcia zrobione przezemnie

rokko
komentarz
komentarz

Pisz dużo na forach tematycznych, w szczególności o grach. I jedna kluczowa zasada, żeby użytkownicy chcieli wrócić treść na blogu musi być wysokiej jakości, nie mogą to być rzeczy skopiowane od innych, brak unikalności = brak sukcesu. Do przebicia się w tej branży będziesz potrzebował jeszcze dobrego pomysłu bo to co oferujesz obecnie niestety nie jest niezwykłe.

I jeszcze jedna sprawa, jak chcesz promować zastanów się czy warto. Bloga na darmowej platformie dziś masz, a jutro możesz go nie mieć. Koszty domeny to nie aż takie duże kwoty, warto zainwestować w to już na starcie, tym bardziej jeśli myślisz na poważnie o blogowaniu i w późniejszym czasie na zarabianiu na stronie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.