x-kom hosting

Asus P5e3 X38 (lga775)

rozgu89
utworzono
utworzono

Witam mam zamiar kupić komputer i do konca nie wiem jaka plyte główna. Mój wybór padł na Asus P5E3 X38 (Lga775) za cene okolo 700zl. Reszta kompa do q6600, grafika 8800GT, dysk 500 GB, 4 GB pamieci i nie interesuje mnie SLI ale interesuje mnie OC, i tak przyszłościowo troche mysle o perynach DDR 3 i do tej karty graficzne PCI 2.0. Jak macie jakies lepsze propozycje to piszcie a jak uwazacie ze ta bedzie dobra to tez napiszcie:P

sid
komentarz
komentarz

bdb plyta :) moge ci ja polecic

tylko ja wzialbym zwyklego P5E bo DDR3 jest obecnie nie oplacalne i strasznie drogie :)

sla1971
komentarz
komentarz

Jaknie interesuja cie dwie grafy to nie wywalaj kasy w X38,(kasa w bloto) lepiej cos na P35,taniej i lepiej.

Jaknie interesuja cie dwie grafy to nie wywalaj kasy w X38,(kasa w bloto) lepiej cos na P35,taniej i lepiej.
Przepraszam cie chcialem powiedziec jak NIE INTERESUJA CIE DWIE GRAFY.
sid
komentarz
komentarz
Jaknie interesuja cie dwie grafy to nie wywalaj kasy w X38,(kasa w bloto) lepiej cos na P35,taniej i lepiej.

CYTAT(sla1971 @ pon, 12 lis 2007 - 19:04) *

Jaknie interesuja cie dwie grafy to nie wywalaj kasy w X38,(kasa w bloto) lepiej cos na P35,taniej i lepiej.

Przepraszam cie chcialem powiedziec jak NIE INTERESUJA CIE DWIE GRAFY.

przeciez zadna plytka pod X38 niema sli wiec po co takie glupie gadanie???

pozatym jedyny plus P35 to to ze taniej. Lepiej to napewno nie

snip91
komentarz
komentarz

Dokładnie. Tylko płyty z chipsetem nVidii mają obsługę SLI. Niestety X38 nie obsługuje SLI.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.