x-kom hosting

Tablet 190

Lipton
komentarz
komentarz

Jesteś pewny, że chcesz taki do 200 złotych? :)
Przecież każdy z wyżej wymienionych tabletów to chiński no-name. Pochodzi Ci pół roku, a potem zacznie się sypać obudowa i soft.

Dozbieraj chociaż 100 zł i można pomyśleć nad Ainolem.

Lipton
komentarz
komentarz (edytowane)

Szukaj Ainol Novo, może uda Ci się znaleźć w cenie 320-330 złotych.

[quote]Tylko do internetu, skype, gg/filmów. Nic więcej ;p[/quote]
Uwierz mi, że nie chciałbyś korzystać z internetu z problematycznym modułem Wi-Fi, a tak owy często się zdarza w tych modelach.

Lipton
komentarz
komentarz

Tego MID08 na siłę można wziąć, chociaż dotyk potrafi nie jeden raz zaskoczyć :D

Gość
komentarz
komentarz

Ja mam MID08 nie mam problemów z dotykiem tylko trzeba zerwać 1 warstwę folii w standardzie są 2.
Procesor podkręciłem max 1152MHz tablet ma fabrycznego roota więc wystarczy wgrać Super usera.
wściekłe ptaki smigają złe świnki także grałem także bez problemu w downhill extreme.
wi-fi nie gubi sygnału bez problemu na dworze korzystałem.

  • Dobra wypowiedź 1
Lipton
komentarz
komentarz

Musiałbyś zakupić coś takiego:
http://allegro.pl/modem-3g-do-play-plus-t-mobile-orange-bez-simlock-i2729216885.html

  • Dobra wypowiedź 1
Gość
komentarz
komentarz

kapucynek raczej dzwonić dzięki temu modemowi nie dasz rady tylko neta będzeisz miał przez niego.
taka wskazówka jakbyś kupił mida to zwiększ mu minimalne taktowanie z 60MHz na 200MHz nie będzie problemu wtedy z dotykiem

  • Dobra wypowiedź 1
Gość
komentarz
komentarz

tak procka , procek ma zbyt małą minimalną częstotliwość i przez to czasem może zamulić ;)

-root fabryczny wgywasz tylko super usera

- minimalnie 200MHz(muzyka wymaga 400Mhz) max 1152Mhz stabilne, na 1.2GHz zacina sie na teście z rycerzami w antutu

-tego nie wiem ddr1 napewno nie ma.

-wifi nie powinno przerywać podkradałem na 2 kreskach i nie zerwało wogóle połączenia

-filmy odtwarzasz w mxplayerze tylko trzeba przestawić na dekoder H/W w standardzie program ma ustawione S/W
w zestawie masz przejściówkę miniUSB-USB to pendriva podłączysz

-z 4h(nie mam wifi więc nie powiem ;)) (około 3 grałem) jak trochę odtaktujesz to pewnie więcej

Gość
komentarz
komentarz

Tak nic nie będzie muliło ja wrzuciłem sobie nove launcher bo działa płynniej niż stock.

Z tymi emulatorami to nie wiem mój jedyny internet to przez telefon i to 32kb/s :S

Raczej z emulatorami nie powinno być problemu grafa to mali400 -jednordzeniowa
xperia x10 mini pro ma adreno200 a mali400>adreno205 które jest w live więc nie powinieneś mieć problemu.
Pozatym xperia ma arm v6 a tu jest v7

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.