x-kom hosting

Asus P5vd2-mx

ZaDa
utworzono
utworzono

Witam. Szukam porady bądz wyjaśnienie do mojej płyty głównej. Otóz mam malutki problem, podczas włączania komputera w chwili kiedy ma sie ładować system pojawia mi sie czarny ekran z mrygającym w lewym górnym rogu podkreslnikiem _ Chiałem spróbować zmienić w biosie na ustawienia domyślne lecz kiedy proboje sie przełączyć na Bios'a automatycznie mi sie klawiatura odłącza a cyfry/litery "wariują" zmieniaja sie co chwile. Nic nie można zrobić. Probowałem formatować komputer. Po formacie komputer kilka razy włącza sie normalnie lecz po jakimś czasie znowu włącza sie tak jak opisałem na początku posta. Nie chcem oddawać do serwisu gdyż nie mam juz gwarancji a za same oględziny zapłacę duże pieniądze. [sądze ze to problem płyty głównej lecz moge sie też mylić, ] Jeżeli ktoś potrafił by mi w jakiś sposób pomóc byłbym wdzięczny.

Intel Core 2 Duo 1.86 GHZ 266x7

GForce 7300GT

Zasilacz ALTIS ATX-300PT 300W

snip91
komentarz
komentarz

Zmień zasilacz, bo jest słaby. Może to i nie jego przyczyna, ale na pewno nadaje się do zmiany.

Sprawdź dysk na innym komputerze jak możesz, bo możliwe, że masz bad-sectory, lub przeskanuj dysk z bootowalnej płytki programem do sprawdzania bad-sectorów.

ZaDa
komentarz
komentarz

Tylko ze jest jeszcze taki maly problem ze jak odpalam F8 boota to mi sie tam tez klawiatura odłącza.

PS: A skąd wziąść ten program? [jakiś link do ogólnie dostępnego źródła] i jaki zasilacz polecasz.

snip91
komentarz
komentarz

Zasilacz polecam Amacroxa Warrior 450 (400W).

falcon1984
komentarz
komentarz

Zasilacz: Amacrox 450 (400W), Corsair VX 450W albo Chieftec GPS 450W (trochę głośny)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.