x-kom hosting

Flat Crt 17"lg Flatron

lary87
utworzono
utworzono

Witam wszystkich, chcialbym sie doradzic czy oplaca sie kupic ten komputer?, i czy jest on dobry, moze znacie jakies lepsze w podobnej cenie? http://www.allegro.pl/item267214859_rewela...lg_flatron.html

snip91
komentarz
komentarz

To nie komputer, tylko monitor :P

Nie jestem zwolennikiem używanych monitorów, ale wygląda ładnie ;) Cena też przystępna.

lary87
komentarz
komentarz

hehe, pomylilem sie z tego stresu :D , wkoncu to moj pierwszy post byl ;)

Popek
komentarz
komentarz

Jak na tą cene to owszem :lol:

A ile masz kasy na monitor?

lary87
komentarz
komentarz
Jak na tą cene to owszem :lol:

A ile masz kasy na monitor?

No 150zl.

marhef
komentarz
komentarz

Mam Flatrona od ponad 4 lat i jestem bardzo zadowolona.

Obraz jest idealnie płaski i bardzo wyraźny.

Inne płaskie monitory (na przykład Samsunga) przy porównaniu z nim wydają się kuliste :)

Stanowczo polecam.

ambas
komentarz
komentarz

Ja i mój znajomy mamy flatrony i z biegiem czasu zmniejsza sie ostrość obrazu na rogach ekranu (obraz jest niewyraźny, rozmyty). Polecam doskładać i kupić nowy monitor.

marhef
komentarz
komentarz

ambas, po jakim czasie tak się dzieje?

Bo ja w moim czterolatku (a właściwie "czteroipółlatku" ;) ) nie zaobserwowałam takiego efektu.

ambas
komentarz
komentarz

Mój flatron ma już ponad 6 lat i pogorszenie obrazu zauważyłem jakieś pare miesięcy temu.

Mateo93
komentarz
komentarz
Ja i mój znajomy mamy flatrony i z biegiem czasu zmniejsza sie ostrość obrazu na rogach ekranu (obraz jest niewyraźny, rozmyty). Polecam doskładać i kupić nowy monitor.

Podobnie jest w płaskich, kineskopowych telewizorach, tylko tyle że ja mam chyba 29". W kontach obraz jest ciemniejszy i mniej ostry(TV ma z 2 tygodnie), właśnie taki efekt jakby obraz chciał się zaokrąglić. Podobno powyżej 19" jest lepiej kupić monitor trochę zaokrąglany, nie będzie takich problemów. I jeśli obraz z biegiem lat zaczyna robić się tragiczny to można to jakąś cewką skorygować, tak słyszałem, ale nie znam się na tym za bardzo :)

Gość
komentarz
komentarz

To jest kwestia jakości kineskopu. Na trinitronach nie będzie takiego efektu i to są najlepsze kineskopy w monitorach CRT.

lary87
komentarz
komentarz

Dzieki wszystki, jednak zdecyduje sie na tego della, tylko nie wiem czy nie za duzy jest :rolleyes:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.