x-kom hosting

Hosting Gry?

Dudusiek
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, w tym temacie napiszę jaki jest lepszy, a może inaczej funkcjonarniejszy itp.... Mam zamiar kupić komputer; oto kilka podzespołów:

- MSi GTX 670 OC,
-i7 2600K vs. i5 2500K,
-RAM Corsair Vengeance 2x4 lub 4x4GB,
-be quiet! 630 W,
-SSD Vertex4.

Pytania/e:

-Komputer będzie pod gry wymagające (BF3 - CoD itp...), rendering filmów na YouTube i właśnie hosting.... Wiem, że i7 jest pod rendering, a i5 dobry pod gry i takie pytanie czy na i5 2500K pociągne hosting gry Minecraft (PRIV) ok. 20 slotów, rendering filmów (może rendering) i gry ? A może lepiej wybrać i7 2600K ? (OC ok. 4.2 - 4.5 GHz) ---- :)

-Za bardzo nie chcę kupować hostingu na stronie WWW np: www.csrv.pl itp.... (Czy domowy hosting jest dobry ?)


Dzięki za przeczytanie/pomoc/swoje sugestie piszcie na dole :)

Pozdrawiam :)

Aditor
komentarz
komentarz

myślę ze i5 2500k starczy, do serwera minecraft potrzebujesz dobrego łącza (bardzo dobrego) i sporo ram'u więc tutaj proponował bym jeśli już to 16gb ram ale i tak najlepiej kupić serwer niż samemu stawiać

Dudusiek
komentarz
komentarz

Ale jaki server kupić ? Przez stronę WWW (na stronie www) czy może kupić sobie do domu server ?

Aditor
komentarz
komentarz

serwer najlepiej kupić na stronach takich jak pukawka.pl poszukaj troszke i poczytaj opinię

Dudusiek
komentarz
komentarz

No ale jest taki problem, że nie chcę przez WWW wolał bym jakoś przez mój host PC lub kupić serv do domu :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.