x-kom hosting

Format partycji systemowej

abcdefg
utworzono
utworzono

Mam laptopa a na nim system vista i dyski C ~287GB i S ~1,4GB, jakis czas temu chcialem sformatowac dysk S ale okazalo sie ze nie mam uprawnien administratora, probowalem przez tryb awaryjny i na wiele innych sposobow ale zawsze ten sam problem, brak uprawnien, zainstalowalem ubuntu przez pendrive i sformatowalem dysk S, ale okazalo sie ze nie tak jak sobie wyobrazalem, wyczyscilo mi wszystko na tym dysku i przy ponownym odpaleniu visty wyskoczylo mi "this is not a bootable disk. Please insert a bootable floppy and press any key to try again ..."
problem w tym ze nie moge znalezc nigdzie w necie obrazu visty a naped cd/dvd w laptopie mam popsuty i mam w zwiazku z tym pytanie, co moge zrobic zeby wrocic z powrotem do visty, jak sformatowac dysk S?

  • 3 miesiące później...

kamillm
komentarz
komentarz

Witam. Obrazow systemu operacyjnego Widnows Vista jest cala masa w intenecie. System mozesz zainstalowac poprzez dysk USB.

miciugo
komentarz
komentarz (edytowane)

Tak na przyszłość; nie formatuj dysku S, bo to prawdopodobnie partycja boot, który system sobie tworzy dla informacji o systemie. Jak będziesz ponownie instalował system, to usuń wszystkie partycje a system ponownie sam sobie stworzy 2 partycje; Boot i Systemową.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.