x-kom hosting

Gotowe Do Zakupu Ale...;/

Matizz
utworzono
utworzono

Witam!

Właśnie chciałem złożyć sobie kompa lecz na trafiłem na jeden z tematów na naszym forum;/

Miałem kupić MoBo Abit ip35-e, lecz doczytałem się że ma on cos takiego jak double-boot ;/

I teraz pytanie do Was a zarazem prosba prosze o znalezienie mi(tylko komputronik:() płyty głownej o tych samych a nawet lepszych(jeżeli są) parametrach;)

Zaznaczam że płyta będzie do OC i pod Quada ;)

Z góry serdeczne dzieki ;)

P.S. Mogli byscie napisac roznice miedyz tym abitem a podana przez Was plyta?

sid
komentarz
komentarz

z tego co slyszalem to wgrywajac najnowszy bios mozna bedzie wylaczyc tego double boota :) z innych plyta proponuje asus P5K, msi P35 Neo-F, evga 650i ultra, foxconna P35 :)

Matizz
komentarz
komentarz

MSi neo

Co myślicie o tej?

Jeżeli można dajcie linka do płyty z komputronika bo jest tam kilkanascie nawet modeli np.P5K i msi neo tez;/

snip91
komentarz
komentarz

Ja równiez wybrałbym ASUS-a P5K. Bardzo dobra płytka :)

Matizz
komentarz
komentarz

Dzięki wielkie za pomoc też myślałem nad tym Asusem ;) A powiedzcie mi jak wygląda różnica pomiędzy Abitem ip35-e a tym Asusem ?? Ktora lepsza;p?

sid
komentarz
komentarz

niema wielkiej roznicy obie na chipsecie P35, asus ma moze troszke lepsze chlodzenie, p5k ma 5 zlacz sata a abit 4 :)

Matizz
komentarz
komentarz

Własnie zrobiłem porównanie tych obu płyt w komputroniku i chyba lepiej wyszedł jednak Asus ;) Czyli jego biore ;) dzieki

falcon1984
komentarz
komentarz

Płytka jest bardzo ładna z wyglądu i ma niezłe chłodzenie. W tej cenie najlepszy wybór, super do O/C również.

demarco
komentarz
komentarz
Płytka jest bardzo ładna z wyglądu

rzeczywiście, super przemawiający argument :lol:

Wszystkie płyty wymienione przez Sid'a bedą dobrym wyborem

falcon1984
komentarz
komentarz
rzeczywiście, super przemawiający argument :lol:

Dobrze wiesz, że nie tylko to brałem pod uwagę oceniając tą płytkę. To był jeden z argumentów. Moja EVGA jest brzydka jak diabli i takie kolorowe to dla mnie bajer :lol:

demarco
komentarz
komentarz

Dla mnie kolor laminatu nie jest argumentem i nie można pod tym względem faworyzować danej płyty

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.