x-kom hosting

wolny internet na windows 8

chy
utworzono
utworzono

witam,
po przesiadce na windows 8 zauwazylem powalne zwolnienie łącza. na innych komputerach w tej samej sieci działa szybko i sprawnie, ja czekam na zaladowanie stron dosc dlugo, a na zeby obejrzec jakis film musze czekac az sie zbuforuje. w innych sieciach problem sie powtarza. co moze byc tego przyczyną?
pozdrawiam

weq1234
komentarz
komentarz

pierw moze sprawdz czy sie predkosc sprawdza wejdz na speedtest.net i zrób test internetu

michat34
komentarz
komentarz

ja rowniez mialem ten problem z tym ze u mnie w ogole internet nie dzialal. sprobuj wejsc w urzadzenia i sterowniki, potem karta sieciowa, wlasciwosci i tam zmien 'pozwalaj na wylaczanie przy braku pradu', albo cos podobnego. a jak nie zadziala (jak u mnie) to pozostaje reintalka. u mnie pomogla

chy
komentarz
komentarz

odznaczyłem tę opcję ale nic sie nie zmieniło. a wolałbym uniknąć reinstalacji.
na komputerze z win 8 na speedtest.net predkosc pobierania to 0,5 mb/s , a na drugim komputerze w tej samej sieci na ktorym jest win7 wyszło 6mb/s. spora róznica

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.