x-kom hosting

Nie moge sciagac rzadnych plikow z internetu!

starskrim14
utworzono
utworzono

Witam ,mam Windowsa Viste i posiadam taki problem ,ze nie moge sciagnac rzadnych plikow z internetu, tzn one sie scagaja ale po sciagnieciu nastepuje sprawdzanie czy plik niema wirusa, okazuje sie ze wszystkie pliki jakie sciagam od moze miesiaca sa zainfekowane i usuwane (raczej malo prawdopodobne by wszystkie byly zawirusowane). Posiadam oczywiscie Internet Explorer ,a takze Google chrom ,mialem tez opere ale to samo dzieje sie na wszystkich przegladarkach,wiec myslalem ze to problem z antywirusem ,ok, wylaczylem go ,wylaczylem takze zapore systemu windos i dalej nic, Nie wiem co robic, ma ktos jakis pomysl?

Szin
komentarz
komentarz

Przeskanuj system w poszukiwaniu wirusow mozliew ze masz jakiegos wirusa ktory blokuje ci zapisywanie na dysku plikow z internetu.

  • 8 miesięcy później...
manoo
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam i wznawiam temat.

 

Podobnie jak starskrim14 mam problem z pobieraniem i otwieraniem plików z internetu. Pokazuje się okienko zapisu, jest możliwość wybrania miejsca zapisu, nawet pokazuje się ikona zapisywanego pliku, po czym po zakończeniu pobierana plik zostaje przeskanowany przez krócej niż sekundę i automatycznie usunięty. Podobnie przy otwieraniu worda czy pdfa - otwiera program po czym pojawia się komunikat o nieistnieniu pliku, który chcę otworzyć. Na forum firefoxa doczytałam się iż może to byc problem systemowy. Znajomy niformatyk polecił zaktualizować system, jednak ten wymaga zapisania pliku aktualizującego czego oczywiście nie mogę zrobić.

 

Czy mam możliwość w jaki kolwiek sposób przywrócić system do stanu z prze ostatniej aktualizacji? czy może do wersji z jaką laptop został zakupiony? Oczywiście jako super okazja z marketu (miał być na chwilę i ta chwilka trwa już kilka ładnych lat...) nie posiadam płyty instalacyjnej ani żadnych kodów czy kluczy.

 

bardzo proszę o fachową poradę. Powyższe "poszukiwanie wirusów" odpada - kilka dobrych programów nic kompletnie nie znalazło.

 

aha - i jeszcze jedno - zapisując fotki a aparatu musiała bezpiśrednio na dysk zewnętrzny, gdyż na komputer i tego zrobić nie mogłam ...

 

 

ok właśnie sprawdziła przywracanie systemu - też odpada gdyż mam zaledwie kilka punktów do wyboru z czego najwcześniejszy jest z 15 lipca - jakieś 4 miechy po terminie, którym była bym zainteresowana

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.