x-kom hosting

Problem Z Położeniem Obrazu

Vethuleion
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam!

Mam problem z ustawieniem obrazu, nie tyle w samym windowsie co w grach odpalanych z windy. Są to troche starsze gry jak np Diablo 2. Problem jest taki, ustawienia obrazu w monitorze są spoko w windzie, to znaczy szerokość pochylenia "bańkowatość" i położenie obrazu w pionie i w poziomie, wszystko jest na środku. Natomiast uruchamiając grę obraz jedzie w prawy górny róg na maxa i bańkowatość strzela na 100%, jak go później ustawie na swoje miejsce i pokręcę to jest ok, ale jak wyjdę z gry i wrócę to znowu to samo. Monitor to LG F700P, karta grafiki Geforce 6200 POV. Nie wiem co mam jeszcze podać. Piszcie co Was interesuje to napiszę.

Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi!

ugresia
komentarz
komentarz

Tak jest jeżeli masz monitor CRT, mam dokładnie taki sam monitor i jeżeli zmienisz w nim rozdzielczość i odświeżanie to póżniej monitor zniekształca obraz, najlepsze parametry dla tego monitora to rozdzielczość 1024x768 85Hz lub 60Hz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.