x-kom hosting

problem z rozruchem "pulpitu"

Piter2402
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam!
Krótko: Zdarza się, że przy rozruchu systemu w etapie pojawiania się pulpitu albo pokazuje się czarne tło z kursorem i nie działają żadne komendy (alt+ctrl+delete) albo pulpit zawiesza się- po 5 min pojawia się boczny pasek, jak klikam w przycisk start to panel otwiera się po 5-10 s. Napisałem zdarza się, bo miałem taką sytuację z 5 x pod rząd a teraz jest ok.Pewnie za jakiś czas problem się powtórzy.
Skanowałem system antywirusem i antyspywarami, coś tam wykryło ale nic to nie dało.Porządkowałem rejestr cc cleanerem.

Załączam log z OTL, jeśli to w czymś pomoże.I nie wiem czemu OTL nie generuje mi na koniec EXTRAS, czy to dlatego, że w opcjach mam zaznaczone "pomiń znane dobre pliki"? bo rozumiem, że oba pliki tekstowe powinny być w tym samym folderze (u mnie pulpit).

OTL:
http://wklej.org/id/854274/

stachos
komentarz
komentarz

moze masz zasyfiony autostart. odpal 'msconfig' i powyrzucaj to co niepotrzebne.

Piter2402
komentarz
komentarz

[quote name='stachos' timestamp='1351162248' post='1607171']
moze masz zasyfiony autostart. odpal 'msconfig' i powyrzucaj to co niepotrzebne.
[/quote]
próbowałem, coś podobnego przez windows defender, spróbuję jak piszesz.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.