x-kom hosting

[Rozwiązany]Java I Flash Do Opery

Mateo93
utworzono
utworzono

Zainstalowałem Javę i Flash Player, niestety działa tylko pod Fire Foxem, co mam zrobić żeby zadziałało też pod Operą? :)

Kamix
komentarz
komentarz

Niezbyt wiem czemu, ale można wiedzieć jakim sposobem instalowałeś ?

PS. Jak wejdę na linuksa to sprawdze w ustawieniach opery, bo teraz używam drukarki, a do kochango Lexmarka niema sterów na linuksa...

Zarov
komentarz
komentarz

Java:

http://www.forumpc.pl//index.php?showtopic=8105

A flash jak masz w FF to powinien zostać automatycznie dociągnięty do Opery, no chyba że używasz Opery 9.50beta.

Kamix
komentarz
komentarz

Niebęde zakładał nowego tematu,

czy ma ktoś spolszczenie do Opery, właściwie w niczym ten Angielski nie przeszkadza, ale zawsze milej poczytać po polsku :P

Zarov
komentarz
komentarz

http://www.opera.com/download/languagefiles/

I wrzucasz do /usr/share/opera/locales/

Albo gdzie chcesz i wskazujesz Operze plik spolszczający.

Mateo93
komentarz
komentarz

Z flashem jakoś sobie poradziłem, ale z Javą nie mogę, próbowałem na pare sposobów :(

mateusz@mateusz-desktop:~$ sudo chmod 755 jre-6u3-linux-i586.binchmod: cannot access `jre-6u3-linux-i586.bin': No such file or directorymateusz@mateusz-desktop:~$ sudo chmod 755 java/jre-6u3-linux-i586.binmateusz@mateusz-desktop:~$ ./jre-6u3-linux-i586.binbash: ./jre-6u3-linux-i586.bin: No such file or directorymateusz@mateusz-desktop:~$ sudo chmod a+x java/jre-6u3-linux-i586.binmateusz@mateusz-desktop:~$ ./jre-6u3-linux-i586.binbash: ./jre-6u3-linux-i586.bin: No such file or directory
Zarov
komentarz
komentarz

A w tym folderze jest w ogóle plik z javą?

Mateo93
komentarz
komentarz

Tak

Edit:

Udało mi się, zrobiłem tak:

Kiknąłem 2x na plik z javą, potem w oknie dialogowym 'Run in terminal...', on mi to rozpakował i potem zrobiłem w operze tak jak napisałeś w linku :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.