x-kom hosting

Tworzenie Tematow Co 60s

Kamik47
utworzono
utworzono

Proponuje wprowadzic cos takiego ze jak sie utworzy temat to kolejny mozna dopiero za 1minute. Poniewaz czasem sie zlaguje i wysyla 2a czasem wiecej naraz postow:/ (ostatnio sie mi tak czesto dzieje)

Wiec to uniknie duplowania po 5x jeden pod drugim postu :)

mam nadzieje ze moja propozycja zostanie pozytywnie rozpatrzona.

Pozdrawiam

Mateo93
komentarz
komentarz

Ja też jestem za, a nawet dłużej, może z 5 minut, żeby utrudnić celowe pisanie 3 tematów naraz.

naekana
komentarz
komentarz

To nie jest dobry pomysł - utrudni życie. Przydałaby się natomiast opcja kasowania postów!

Przemek
komentarz
komentarz

To zadne blokady ani mozliwosci usuwania nie sa potrzebne.

Trzeba byc cierpliwym i jak sie towrzy temat albo dodaje posta to sie klika raz i czeka.

Dlaczego ja nie mam takich problemow?

mikrus
komentarz
komentarz

o ile możliwość kasowania postów bym poparł to czasowe ograniczenia strasznie utrudniałyby pracę i drażniły ludzi ;/

Kamik47
komentarz
komentarz

:hyhy: mozliwosc kasowania swoich postow to by byl dobry pomysl

Gość
komentarz
komentarz

Też jestem za kasowniem własnych postów :P

Kurzun
komentarz
komentarz

Oczywiście jestem za włączeniem kasowania postów.

Przemek
komentarz
komentarz

A Ja nie jestem.

Bedzie przez to wieksze zamieszanie.

Bo ten to napisal to ale juz tego nie ma i nie ma sie do czego odwalac wrazie dziwnych problemow.

Kamik47
komentarz
komentarz

no to ustawic "mozliwosc kasowania postow 60s po napisaniu" Widzialem to gdzies ;) Tylko nie wiem czy pod IPB

Popek
komentarz
komentarz
:hyhy: mozliwosc kasowania swoich postow to by byl dobry pomysl

Zgadzam, raz musiałem pisać do moderatora żeby mi posta usunął.

Przemek, to że nie ma tej funkcji to robi duże zamieszanie i niewygode na forum ;)

dar55
komentarz
komentarz

jeste przeciwko opcja kasowania -> userzy jak rozwiążatemat pisza coś takiego " problem rozwiązany można usunąc " , jak kazdy by usuwał to nie byłoby postów na forum :D , wiec wniosek sam się nasuwa

byku
komentarz
komentarz

Jestem przeciwko, bo stworzy to zamieszanie na forum ( będą odpowiedzi do postów, które nie istnieją ).

Popek
komentarz
komentarz
Jestem przeciwko, bo stworzy to zamieszanie na forum ( będą odpowiedzi do postów, które nie istnieją ).

A jak mieliśmy php to też było zamieszanie? Chyba nie

Kamik47
komentarz
komentarz
no to ustawic "mozliwosc kasowania postow 60s po napisaniu"

Przepraszam ze musze sie powtorzyc ale nie czytacie postow wyrzej! Tylko czytacie temat zjezdzacie na sam dol i klikacie odpowiedz:P tak mi sie wydaje;D

Gość
komentarz
komentarz

Nie ma co tak pisać wejdzcie TU

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.