x-kom hosting

Czy Musze Miec Ddr2?

melon1991
utworzono
utworzono

Witam. Mam problem. Chce sobie uleprzyc kompa. Mam w planach wymienic moja stara karte na radeona X 800 GTO

Problem w tym ze mam Ramy DDr1. Moje pytanie brzmi. CZy musze wymieniac Ramy na DDR2 zeby komp dzialal jak pan Bog nakazuje/?

mikrus
komentarz
komentarz

ja mam x800gto oraz ddr i chodzi :)

melon1991
komentarz
komentarz

masz DDR1 w kompie ??

snip91
komentarz
komentarz

Nie musisz wymieniać pamięci ;)

mikrus
komentarz
komentarz

tak mój komp to:

celeron 2.8

768 ddr 400mhz

x800gto

śmiga aż miło :)

Gość
komentarz
komentarz

Jaką masz płytę główną? Bo jeżeli masz pamięci DDR, to raczej DDR2 nie wsadzisz do tej płyty głównej.

melon1991
komentarz
komentarz

Mam AGP. Chyba bede musial tez zainwestowac w plyte PC Express z wejsciem na DDR1. Kupie tez nowy procesor.

snip91
komentarz
komentarz

Puciek pytał raczej o złącze pamęci RAM, a nie karty grafiki...

melon1991
komentarz
komentarz

Aha. hehe pojecia nie mam co to jest.

snip91
komentarz
komentarz

AGP i PCI-E to złącza kart graficznych. DDR i DDR2 to złącza pamięci RAM. W płycie na pewno masz DDR, czyli nie wsadzisz RAM-u DDR2.

melon1991
komentarz
komentarz

NO tak. Juz wiem o co chodzi. Czyli potrszebuje plyte glowna ktora ma PC express i DDR1

snip91
komentarz
komentarz

Zobacz dokładnie czy ten X800 jest na PCI-E czy na AGP, bo są takie i takie wersje.

melon1991
komentarz
komentarz

Karta jest na PC-E

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.