x-kom hosting

PROBLEM Windows 7 - konfigurowanie aktualizacji systemu

arahja90
utworzono
utworzono

hejo,
mój problem z systemem trwa w zasadzie od kilku godzin. Mianowicie, gdy włączam komputer pojawiają się kolejno następujące komunikaty:
1- Uruchamianie systemu Windows (trwa ok. 5 minut)
2- Wykonywanie operacji aktualizacji 2 z 104547 (_0000000000000000.cdf-ms)
3- pojawia się czarny ekran (ok. 5 minut)
4- Przygotowywanie do konfigurowania systemu Windows. Nie wyłączaj komputera (ok. 15 minut)
5- Konfigurowanie aktualizacji systemu Windows. Ukończono 35%. Nie wyłączaj komputera.
6- Niepowodzenie konfigurowania systemu Windows (informacje widnieje przez jakieś 3 minuty)
7- Trwa zamykanie...
i jazda od nowa z tym samym
ewentualnie niekiedy udało się ujrzeć mi pulpit, ikonki wgrywały się przez 10 minut, a komputer zawieszał się niemiłosiernie. Wpadałam na to, że może przywracanie systemu coś pomoże, ale niestety nie pomogło..
Ma Ktoś pomysł jak rozwiązać ten problem?

Dodam, że używam Windows 7 Home Premium 64 BIT. Windows jest oryginalny, aczkolwiek nie posiadam płytki, bo system został wgrany w sklepie. Poza tym model mojego laptopa to Toshiba Satellite C855-10M i posiadam go ledwie dwa tygodnie.
Będę bardzo wdzięczna za wszelke porady!
pozdrawiam

Pluto
komentarz
komentarz

Spróbuj tak, gdy pojawi się logo Windows podczas włączania komputera odłącz zasilanie i włącz komputer ponownie powinno włączyć Ci się narzędzie do naprawiania komputera podczas rozruchu. gdy już przejdziesz ten proces komputer powinien działać a jak nie to daj znać.

arahja90
komentarz
komentarz

Dziękuję za radę, ale niestety nie pomogło.. :|
pojawiła się informacja o przywracaniu systemu, komputer się wyłączył, a gdy uruchomiłam system znów dzieje się to samo.. ;/

Pluto
komentarz
komentarz

Powiem tak, przyczyn może być sporo i możemy się głowić co to jest. Proponuje format, biorąc pod uwage, że masz komputer 2 tygodnie to nie będziesz miał dużo do przenoszenia. A już po formacie spokojnie sobie odpalisz komputer i nie będziesz musiał się zastanawiać co Ci nie działa. Format i instalacja systemu zajmą Ci godzinę i po tym będziesz już mógł spokojnie używać swojego laptopa.

arahja90
komentarz
komentarz

to by było najlepsze rozwiązanie, aczkolwiek nie mam płyty z Windowsem- był on już wgrany gdy kupiłam laptopa.
Chyba najlepiej będzie jak po prostu oddam go na gwarancję, sama nie będę już nic kombinować.
Dzięki za odezw. :]

bucy
komentarz
komentarz

Masz partycje RECOVERY z której sama możesz zainstalować system ale jak na razie nie będziemy tego robić. Wejdź to trybu awaryjnego (klepiąc F8 na klawiaturze przed startem systemu, a po starcie BIOSu). Wejdź potem do Panelu sterowania -> Odinstaluj programy i zaznacz by wyświetlił Ci również aktualizację. Usuń wszystkie te, które zostały zainstalowane w ostatnim dniu przed awarią i sprawdź czy działa

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.