x-kom hosting

[Rozwiązany]Mandriva 2008

jakoku2
utworzono
utworzono

Interesuje mnie Mandriva 2008 ( może być coś z Linkusa), poszukuję gazety z tym programem, może ktoś wiem w jakim czasopiśmie. Tak skompletowałem Auroxa 1.1, ale niestety mała mieścina i gazety Linkus nikt nie sprowadza. a w ciemno...szkoda kasy. Chodzio o dystrybucje w której można korzystać z internetu i do pisania.

Zarov
komentarz
komentarz

Hmm, a czemu chcesz kupować gazety? Możesz przecież bez problemu zassać z neta obrazy płyt...chociaż jak już chcesz to pewnie w necie zamówisz takie gazety. Zobacz np:

http://lpmagazine.org/

Chociaż nie wiem czy będzie akurat Mandriva.

jakoku2
komentarz
komentarz
Hmm, a czemu chcesz kupować gazety? Możesz przecież bez problemu zassać z neta obrazy płyt...chociaż jak już chcesz to pewnie w necie zamówisz takie gazety. Zobacz np:

http://lpmagazine.org/

Chociaż nie wiem czy będzie akurat Mandriva.

Stronka narazie niechce się otworzyć! Dlaczego czasopisma? od czasu do czasu trzeba coś poczytać. Sciąganie ostanie okazało się wielką klapą, program nie chciał się uruchomić. Przyczyną brak napędu DVD w kompie?

Zarov
komentarz
komentarz

Zobacz później co z tą stroną albo poszukaj innej tego typu, pewnie coś jeszcze będzie. Mi też nie działała jak dawałem tego linka.

Co mam rozumieć przez "nie chciał się uruchomić"?

jakoku2
komentarz
komentarz

po siągnięciu i wypaleniu płyty DVD, na komputerze z moim dyskiem, program nie chciał się zainstalować, brak pliku, nawet nie zdążyłem przeczytać ,gdyż komp się zrestartował.

Więc posiadam plik ściągnięt Mandriva 2008 DVD i co dalej z tym robić, żeby mozna było z tego programu skorzystać.

Zarov
komentarz
komentarz

Nagraj obraz iso na płyte, włóż ją i zresetuj. Jak masz ustawione w biose by cdrom startował pierwszy to odpali się, jak nie to zmień.

jakoku2
komentarz
komentarz

Czy Mandrivę lub też Ubuntu należy nagrywać na płytkach DVD czy można na zwykłych?

Czy ograniczeniem only 2 days left to buy a license nalezy się martwić?

Zarov
komentarz
komentarz

Jak ściągniesz obraz płyty dvd to na dvd a jak cd to na cd....to chyba logiczne?

Ograniczeniem czego?

jakoku2
komentarz
komentarz

no tak zdecydowania jak DVD to DVD. Siągnęłem Mandrivę i zastawiam się czy jest ograniczona czasowo. Jak inne programy np. antywirusy na 30 dni itp. Wrzucę program na komputer bez internetu i okażę się iż trzeba się zarejestrować lub coś dokupić itp. Wtedy problem. Pytam się ponieważ miałem problemy z Auroxem, bez podłączenie pod internet, program byłby bezużyteczny.

Znowu problem z instalacją Mandrivy, na notebooku niechce płyta wystartować, komp jej nie czyta!

Rozwaliła się nagrywarka i wszystko jasne skąd brak plików i różne niespodzianki. Temacik można zamknąć.

Zarov
komentarz
komentarz

Większość dystrybucji Linuksa jest darmowych więc nie będziesz miał żadnych problemów itd.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.