x-kom hosting

Front Panel

Dyniewski
utworzono
utworzono

Witam.

Mam problem typu tego, że kupiłem nową płytę główną i na niej są piny do USB na front panel...obudowa ma te usb, lecz piny na płycie nie są opisane a kable od przedniego panela są pojedyncze tz. że osobno jest wtyczka z +5 +12 i tak dalej. Byłbym wdzieczny gdyby ktoś zdołałby mi pomóc :) czy może jest jakaś kolejność pinów do usb? :unsure:

Gość
komentarz
komentarz

Podaj symbol płyty głównej.

Ps. Standardem jest takie przyporządkowanie pinów: USB1: Pin 1 - +5V, Pin 3 - D-, pin 5 - D+, pin 7 - ground (masa) i USB 2: Pin 2 - +5V, pin 4 - D-, pin 6 - D+, pin 8 - ground (masa). Pin 9 - brak pin 10 nie używany.

Dyniewski
komentarz
komentarz

Dzięki...:)...chodzi już USB...ale znów znalazł się jakiś problem :( Bo jak włącze jakieś urządzenie do tego USB to coś tak ( troche nie fachowo napisze) pyka i się tak jak by na chwile wiesza....a później jest chwile dobrze i znów... :huh: nie znam się za bardzo...ale możliwe że jakieś kabelki power i masa pomieszałem...bo nie są opisane 1 czy 2...ale czy to może być od tego...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.