x-kom hosting

Problem Z Ramem Samsunga:(

Grzelu
utworzono
utworzono

W kompie mialem podłączony ram kingstone'a ddr2 512mb 533 i kupilem pamieć samsunga o tych samych parametrach, po włożeniu do komputera, system nie startuje, a po odpięciu ramu kingstone, komp raz się włączył(zatrzymało sie na ekranie ładowanie systemu windows), a potem to juz w ogóle nie chciał zaskoczyć. Moja płyta główna ecs 945gzt-m, więcej info o ramie http://allegro.pl/item263464553_samsung_51...200_533mhz.html Pomóżcie.

mat159
komentarz
komentarz

Sprawdz pamiec Memtestem.

Grzelu
komentarz
komentarz

podłączyłem tą ramkę samsunga i sprawdzilem memtestem, wyswietla mi sie ze nie system nie moze zpisywac nic na czymśtam (jakies numery nie mam ich bo ten komunikat nie znika i nic nie moge zrobic, no oprócz wyjęcia tej ramki) potem jak zostawilem samego kingstonea wszystko wróciło do normy. ale nadal nie wiem co jest nie tak z tym ramem samsunga

Kurzun
komentarz
komentarz

Memtest wykazał błędy? Oddaj ram do serwisu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.