x-kom hosting

Vista32-nowy system wolo chodzi.sprzęt?

kuszmen777
utworzono
utworzono

Witam.Próbowałem już wszystkiego i dalej mój komp chodzi jak czołg.Wolno się włancza,i niekiedy przy kilku stronach potrafi się zawieśić na minutę.Dokupiłem ramy (2x1 GB ddr2) które nie są w raporcie z everesta.Czy ktoś ma jakieś pomysły??

maciekj22
komentarz
komentarz

Zazwyczaj po jakiejkolwiek zmianie sprzętowej (nawet dokupieniu kostek ramu) powinno się zrobić format :) Komputer będzie chodził znacznie lepiej.
Poza tym sorry Cię bardzo, ale jak ty używasz Visty z Service Packiem 1 to się nie dziw, że muli :E

kuszmen777
komentarz
komentarz

[quote name='maciekj22' timestamp='1350501113' post='1602644']
Zazwyczaj po jakiejkolwiek zmianie sprzętowej (nawet dokupieniu kostek ramu) powinno się zrobić format :) Komputer będzie chodził znacznie lepiej.
Poza tym sorry Cię bardzo, ale jak ty używasz Visty z Service Packiem 1 to się nie dziw, że muli :E
[/quote]

W sumie raport robiłem przed akutualizacją ,teraz jest sp2.Komputer skręciłem do kupy i dopiero zainstalowałem nwego systema.Instalowałem dużo systemów na laptopach i kompach i nigdy się z tym sie spotkałem,a kompy były w gorszym stanie.Może pomoże RAM.pozdr

maciekj22
komentarz
komentarz (edytowane)

Ale SP2 instalowałeś już po instalacji systemu (tj. doinstalowywałeś) ? Bo jeśli tak, to Vista lubi zamulić przy czymś takim. Zrób sobie Vistę z SP2 przy pomocy Vlite i dopiero instaluj. A zanim to zrobisz to jeszcze skan dysku HD Tune'm :)

kuszmen777
komentarz
komentarz

Dokupiłem ramy [url="http://vernieuwd.marktplaats.nl/a/computers-en-software/geheugens/m576997403-1gb-ddr2-667-desktop-ram-slechts-11-p-st.html"]http://vernieuwd.marktplaats.nl/a/computers-en-software/geheugens/m576997403-1gb-ddr2-667-desktop-ram-slechts-11-p-st.html[/url] i nie wiem czemu komp uruchamia się i po chwili się zawiesza.Próbowałem osobno uruchamiać i za każdym razem to samo.Jakieś ustawienia w biosie?? w opisie pisze że powiny pasować do mojego kompa.Chyba nie zostaje mi nic innnego jak sciągnąć jakąś viste i od nowa instalka.dzięki za pomoc

Acha a HD tuem to wystarczy error scan ? czy coś jeszcze,bo tamto zrobiłem na początku i zero błędów

maciekj22
komentarz
komentarz

Scan Error i zazwyczaj po kupieniu ramów powinno się je sprawdzić MemTestem :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.