x-kom hosting

Problem z połączeniem się tabletu z internetem.

trophy250
utworzono
utworzono

Witam. Kupiłem dziś tablet overmax tb-01. Ale mi coś nie chce się łączyć z wi-fi :/ myślałem że to może przez to że tablet obsługuje standard wi-fi b/g i to dla tego ale po dłuższym namyśle wykluczyłem tą możliwość ponieważ router obsługuje b/g/n więć mój tablet powinien odbierać sygnały z tego routera bo router działa też na standardach b/g. Co może być przyczyną? może to że router jest na pierwszym pientrze w mieszkaniu a ja odbieram internet na parterze. Mój laptop ma wbudowane wi-fi ale działa wszystko elegancko. ale na adaprzetrze wi-fi też są już problemy :/ Proszę o odpowiedz.

Human
komentarz
komentarz

Podaj Model routera, jeśli Livebox wciśnij przycisk REG przed podłączeniem.

trophy250
komentarz
komentarz

to nie jest modem aby ciskać REG. STo jakiś router SMC czy coś.Laptop mój i mojej siostry na tej sieci bez przewodowej łądnie chodzi. a na tablecie raz chodzi a raz nie:/

Human
komentarz
komentarz

Jaki masz rodzaj zabezpieczeń? WEP , WPA , WPA2 ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.