x-kom hosting

Sony K810i

LiSeK94
utworzono
utworzono

Ma takie same funkcję jak k800i lecz ma okrągłe przyciski, proszę o to zdjęcie:

sony-ericsson-k810i-combo.jpg

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Zdjęcia wrzucić Ci się za bardzo nie udało ^^ I chodzi Ci raczej o SonyEricssona a nie Sony ;) Ale spoko, wiem o co chodzi. Mój tata ma ten model od chyba 2 tygodni, problemow na razie nie ma, bateria dopiero pokazuje na co ją stać, bo po każdym ładowaniu trzyma trochę dłużej :D Aparat robi zupełnie przyzwoite fotki, chociaż po 3,2 mpx spodziewałem się czegoś nieco lepszego (D750i z softem od W800i kumpla robił lepsze fotki). W menu telefon lubi się przez jakąś sekundę czy 2 "zastanawiać", ale poza tym nie ma żadnych problemów, działa też bez kłopotów ze słuchawką bezprzewodową Bluetooth firmy Jabra, obsługa K810i jest łatwa (wiadomo, że trzeba się trochę przyzwyczaić, jeśli ktoś miał wcześniej telefon innej marki, ale to normalne). No i jest elegancki ;) Co do bezawaryjności, mam nadzieję, że będzie OK ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.