x-kom hosting

Jaka Płykte Wybrać

NOSTROMO
utworzono
utworzono

Prosze o pomoc w wyborze płytki gł ównej pod taki zestaw:

- e6750, corsair 2x 1gb cl.4

- karta graf gf8600 ge lub coś innego jak doradzicie

- zasilacz chiftec 500-620 tez bym prosił o rade

rozgladałem się miedzy abite, ip35 pro/x38

lub asusik tylko nie wiem jaki, wielu mi odraza abity bo sa problemy a niektórzy znoof bardzo polecają płytka ma być taak do 750 zł zaznaczam że nie zależy mi na sli a komp ma byc dla dziecka ok 10 lat głównie do gier do nauki,sieci w poźniejszym czasie do podkrecenie (najważniejsze żebym sięnie bujał po serwisach z ta płytka))) z góry dziekuje za pomoc.

falcon1984
komentarz
komentarz

Ja bym proponował Asusa P5K, bardzo udana płyta. Ewentualnie można kupić nieco tańszą Abit IP35-E, konstrukcja również dobra, tylko double-booty mogą do niej zniechęcić.

NOSTROMO
komentarz
komentarz

wiesz ta z e odpada na przed biegach konkretnie mi chodzi o ip35pro bo jest w miare cena 600 zł A ktos podał P5EX38

demarco
komentarz
komentarz

Ten najnowszy asus to bardzo dobra płytkaJednak wydawanie tyle na płytę jest dla mnie zbedneNie kupowałby droższej płyty jak asus p5k-e

karta graf gf8600 ge lub coś innego jak doradzicie
radeon x1950pro

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.