x-kom hosting

Komputer Sam Sie Resetuje Po Zmianie Biosu;/

greengst
utworzono
utworzono

Witam mam taki problem zrobiłe aktualizacjie biosu i wycisciem przy okazji ustawienia Cmos teraz komputer sam sie resetuje czasem przed startem wyswietla komunikat że problem Nie można uruchomić systemu Windows XP, ponieważ brakuje następującego pliku lub jest on uszkodzony:

WINDOWS\SYSTEM32\CONFIG\SYSTEM Na pierwszym ekranie należy wybrać opcję „r”, aby naprawić plik. Po restarcie system załąduje sie normalnie po kilku minuach pracy czy wejsciu w jakiś program reset robi sie sam ;/ POMOCY!!

AMD SEMPRON 2300+

ePOX 8K9A7I KT400A

RAM 512 2X 256

GALAXY FX5200 128MB

olej3232
komentarz
komentarz

Wgraj poprzednią wersję BIOS-u! Jeśli z kompem jest wszystko OK BIOS-u nie należy ruszać!

greengst
komentarz
komentarz
Wgraj poprzednią wersję BIOS-u! Jeśli z kompem jest wszystko OK BIOS-u nie należy ruszać!

niestety to nic nie daje mam na bank złe ustawienia w biosie a nie wiem jak je poprawnie poustawiac bo nawet porcek miął inne taktowanie mniejsze ale z tym sobie juz poradziłem przestawiłem coś takze teraz z pci na agp i przestało widzieć napedy cd i dvd;/ masakra

dar55
komentarz
komentarz

ustaw FSB na 166 mnoznik na 9,5 vcore 1,6V

coś takze teraz z pci na agp

:) zrób reset biosu zworką (wyłączone zasilanie ) -> ustaw fsb i mnoznik i działa

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.