x-kom hosting

Czy konsola Xbox wymaga telewizora HD?

visor11
utworzono
utworzono (edytowane)

witam...zamierzam kupic xboxa 360 i mam takie pytanie czy warto go kupic jezeli bede na nim grac na LCD 19 cali fujitsu siemens p19-2? czy strace duzo na detalach ?? odp! bo myle kupic taki kabel do podłaczenia tego xboixa do LCD

Silent Hunter
komentarz
komentarz

A jaki masz telewizor ? Jeśli chcesz miec najwyzszą mozliwą jakośc to bez telewizora z Full Hd sie nie obejdzie :) (wydatek kilkunastu tys. zl )

visor11
komentarz
komentarz

nie chodzi mi o zwykłego LCD 19 jaka bedzie jakosc i detale?

[ Dodano: 2007-08-13, 01:27 ]

chce go podłaczyc do tej 19 ki

Silent Hunter
komentarz
komentarz

Powinna niezle wygladac. Ale radze podlaczyc do Telewizora. :) Wiekszy obraz .

visor11
komentarz
komentarz

jakbym podłaczyl to tylko do 21 cali sony 100hz odswiezania jak na takim telewizorku bedzie wygladało?

Silent Hunter
komentarz
komentarz

Mysle ze powinno wygladac niezle.

Gość
komentarz
komentarz

Na telewizorze będzie wyglądać ... jakoś - można będzie grać. To jest sprzęt przystosowany do telewizorów HD. Pomyśl w przyszłości o zakupie takiego.

visor11
komentarz
komentarz

ale narazie nie zamierzam :) to jakbym grał na zwykłym 21 cali kineskopowym telewizorze to jakby to porównac do komputera to jaka rozdzielczosc??chce wiedziec gdzie by to ładniej wygladało:)

kwachu1992
komentarz
komentarz

podobno na xboxie jest ladniejsza grafa niz na kompie ale nie wiem iile w tym prawdy bo nigdy nie gralem :)

Gość
komentarz
komentarz

Telewizor (zwykły) wyświetla obraz tylko w rozdzielczości PAL - 768×576, tv z hd - 1280×720 i 1920×1080 i te rozdzielczości są dedykowane pod Xbox 360.

visor11
komentarz
komentarz

czyli duzo strace na detalach:>??

Conrack1410
komentarz
komentarz

miałem swojego czasu Xboxa 360 ... zawiodłem się bo to strasznie awaryjny sprzęt ...

co do działania na 21-28 ' telewizorze 100hz to grafika na pewno załuguje na miano słabej ...

jeśli pograsz na monitorze lcd który obsługuje rozdzielczości przynajmniej 1366x xxxx to uzyska się zadowalający efekt ...

co do ogromnych telewizorów FULL HD to inwestycja w takie coś żeby polepszyć jakość grafiki to bezsens ... nie ma dużej róznicy

  • 2 miesiące później...
marcepan25
komentarz
komentarz (edytowane)

witam.

Tak myślałem i myślałem i wymyśliłem :P że konsola to bardzo dobry pomysł...

Później rozważałem jaką wybrać PS2 za stare PS3 za drogie a Wii troszkę lipne A Xbox 360 w sam raz...

I tu mam takie pytanko:

Mam telewizor Daewoo podajże 32" ale jest to zwykły telewizor nie żadna plazma ani HD...

Czy Xbox wymaga telewizora HD? Jeżeli nie to czy na takim zwykłym telewizorze będę mógł normalnie grać i czy grafika będzie ładna a nie wielkie pixele itp... ?

mikrus
komentarz
komentarz

spokojnie będziesz mógł normalnie grać, nie wymaga żadnego HD

visor11
komentarz
komentarz

bierz nie warto płacic za ps3 grafa na zwykłym telewizorze jest ok ładna ja tez sie bałem kupic czy bedzie ta grafa ok ale nie żałuje jest git !

zigi123
komentarz
komentarz

grafika bedzie dobra normalna no hyba ze masz tv typu czarno biały(zart)

Oczywiscie polecam xboxa sam mam.....jestem zadowolony...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.